Duben 2015

Christina Lauren - Božská mrcha

21. dubna 2015 v 18:00 knihy ke stazeniautorka napsala: Božský bastard/cizinec/hráč...

jedná se o fan-překlad, česká anotace tedy není k dispozici

Potlesk prosím, přichází chřest

20. dubna 2015 v 16:02 | Diggy |  diggy
Chřest. Superpotravina, která stále hledá místo v našich jídelníčcích.
Informace a recepty zde
Chřestová sezóna začíná!

Záhadný případ 16./6

19. dubna 2015 v 19:00 | May |  Záhadný případ 16
Závěrečná část


Lexi se probrala do dalšího rána ve své posteli. Byla dost zmatená, nevěděla vůbec, jak se dostala domů, ale musela nejdřív prožít školní rutinu a teprve poté se vydat do Loganova domu, aby to zjistila. Bez zaklepaní vkročila do pracovny, kde zrovna seděl Logan za mohutným stolem a před ním ležela jakási truhlice ze dřeva. Logan se na Lexi krátce podíval a dál se jí nevěnoval.

Alice Clayton - Zrzka se odhaluje

19. dubna 2015 v 18:00 knihy ke stazeniAnotace
Zrzce Grace jde všechno jako po másle. Zkouší svou vysněnou roli v muzikálu
na Broadwayi a telefon jí zaplavují "žhavé" textovky a fotky od jejího miláčka
Jacka Hamiltona, kluka, na kterého si brousí zuby snad každá ženská od západu po východ. Bože, vždyť Jack je filmová hvězda a na vrchol dokáže
neomylně dovést nejen Grace, ale i svou kariéru…
Co na tom, že Grace žije v New Yorku a Jack v Kalifornii? Jenže idyla netrvá dlouho. Vztah na dálku je pěkná dřina, stejně jako nutnost udržet ho před neodbytnými novináři pod pokličkou. Společných víkendů, byť sebevášnivějších, je žalostně málo a Jackovy fanynky? Tak ty jsou jako utržené ze řetězu - nedají mu chvilku pokoj. Kromě toho si na Grace už dlouho dělá zálusk její dávná láska Michael, jenž jí kdysi zlomil srdce a teď ji chce získat zpátky. A když se začne proslýchat, že Jackovy city k nádherné, nohaté bývalce dosud nevyhasly, Grace zapochybuje. Dokáže jejich vzájemné pouto vyvážit nevýhody vztahu na dálku, nebo dá Grace přednost klidu a jistotě, kterou jí nabízí Michael?

Záhadný případ 16./5

18. dubna 2015 v 19:00 | May |  Záhadný případ 16Spustil se požární hlásič a v suterénu se zapnuly stropní sprchy na uhašení údajného požáru. Hyde ze sebe odstranil kusy zdi, které na něm zůstaly ležet, potom co prolétl po útoku skrz stěnu.
"Tohle si náramně užiju. Máme celou noc, Hyde. Bud tě mučit a pak s velkou radostí zabiju."
Hyde pořád napůl ležel na zemi. Stříkající voda oba démony zmáčela až na kost. Démon přistoupil k Hydeovi, pevně ho sevřel pod krkem a vytáhl do vzduchu. S šíleným úšklebkem ve tváři ho odhodil do železobetonové zdi. Hyde sjel podél ní až k zemi. Vyškrábal se na čtyři a plánoval mu to hezky vrátit, jenže zamžikal víčky, zaháněl rozmazané vidění. Musel se pořádně zezadu praštit do hlavy.

Karen Chance - Proklej svítání (4)

17. dubna 2015 v 18:00 knihy ke stazeniAnotace
Cassandra Palmerová už sice možná je všemocnou Pýthií, to ale neznamená, že se ji už lidé nepokoušejí zabít. Většina hráčů z oboru nadpřirozených sil nechce za hlavní jasnovidku nezávisle smýšlející Cassii, a nezastaví se před ničím, aby ji viděli pod zemí.
Upírský Senát Cassii v její pozici podporuje, ale svou ochranu poskytuje za určitou cenu: spojenectví se sexy upírským mistrem Mirceou, který si na Cassii dělá nárok jako na svůj majetek.
Jenomže teď, když po ní ve velkém stylu vystartoval i samozvaný bůh Apollón, který je zdrojem Pýthiiny energie, budou mít potíže udržet Cassii naživu i upíři. Aby si zachránila život - i tento svět svět - musí se Cassie svému stvořiteli postavit jednou provždy...


Záhadný případ 16./4

16. dubna 2015 v 19:00 | May |  Záhadný případ 16To že je v nemocnici si uvědomil rychle, spíš byl hodně překvapený z Lexi. Ne zrovna jemně jí šťouchl do hlavy. Lexi vyletěla, byla připravená k boji, hned nato pohlédla na postel. "Hyde!" zvolala nadšeně a chtěla ho obejmout, jenže Hyde jí jednou rukou poslal zpět zadkem na židli.

Karen Chance - Obejmi noc (3)

15. dubna 2015 v 18:00 knihy ke stazeniAnotace
Cassandra Palmerová, která byla nedávno jmenována hlavní světovou jasnovidkou, má pořád velký problém. Dokud jsou k sobě Cassie a jistý mistr upír - neuvěřitelně sexy Mircea -vázáni magií, její život nikdy nebude patřit jenom jí...
Kouzlo, které je svazuje, může být zlomeno jenom s pomocí zaklínadla ze starověké zaklínací knihy Codex Merlini. Místo, kde se kodex nachází, není v současnosti známo, takže Cassie musí pátrat na jediném místě, kde jej ještě lze najít - v minulosti.
Ale Cassie brzy zjišťuje, že kodex byl ztracen z určitého důvodu. Říká se, že kniha obsahuje jistá skutečně nebezpečná kouzla, a její získání sice může Cassii pomoci vypořádat se s Mirceou, ale také tím může ohrozit celý svět...

Záhadný případ 16./3

14. dubna 2015 v 19:00 | May |  Záhadný případ 16


Nechtěla nechávat Logana samotného, naposledy se za ním ohlédla a pak vešla na chodbu, kde si odchytila sestřičku v bílém.
"Jistě." odpovídala mladší žena. "Můžeme vám dát věci vašeho snoubence. Potřebujeme k tomu pouze váš občanský průkaz." Žena si všimla, že Lexi trochu zbledla. "Nebo řidičák." dodala přívětivě.
Lexi polkla. "Víte, když jsem spěchala do nemocnice. - Nemám s sebou žádný osobní doklady." zalhala, jelikož pravou občanku ukázat nemohla.
"Ah, tak. V tom případě mi je líto." Sestřička se nevzdávala optimismu. "Tak pro ně někoho pošlete. Potom to můžeme vyřídit."
"Dobře. Děkuji." řekla Lexi. Sestra odešla.

Banana!

14. dubna 2015 v 9:16 | Diggy |  diggy
Celé Česko ted řeší kauzu s "novými" banány plnými koksu. Co si říct pár informací o skutečných banánech?
Není banán jako banán

Jennifer Probst - Manželská zkouška (4)

13. dubna 2015 v 18:00 knihy ke stazeniostatní díly - zde

Anotace
Carina a Venezia Conteovy už svoje štěstí v náruči vysněných mužů našly. Julietta, třetí sestra, nese na svých bedrech odpovědnost za rodinné pekařské impérium La Dolce Famiglia a ani ji nenapadne, že by na světě mohlo být něco víc vzrušujícího než její práce…, dokud nepotká Sawyera Wellse. Nejen že neodolatelný je on sám, navíc rozčeří klidné vody Juliettina rodinného přístavu i neodolatelnou nabídkou: co kdyby se La Dolce Famiglia stala exkluzivním dodavatelem a partnerem jeho nového mezinárodního hotelového řetězce?
Julietta se však už v životě jednou spálila a moc dobře ví, že důvěřovat člověku, jehož jediný pohled ji přinutí myslet na "všechno možné", jen ne na práci, je krajně nerozumné… Julietta je vystavena nejtěžší zkoušce svého života: má zahodit jedinečnou šanci, jak pozvednout rodinný podnik, anebo riskovat na první pohled nemožnou kombinaci chladného byznysu a spalující vášně?

Záhadný případ 16./2

12. dubna 2015 v 19:00 | May |  Záhadný případ 16Když se Lexi dozvěděla, že je Logan vážně zraněný, pohltila jí nepopsatelná hrůza. Měla o něj opravdový strach a v hlavě se jí odehrávaly různé strašidelné představy, co se mu mohlo stát, že už mohl být touhle dobou dokonce i mrtvý.
Danny s Lexi společně skončili v nemocnici. Lexi Logana potřebovala vidět, musela se ujistit, jak na tom je. Lexi nervózně pochodovala po nemocniční hale, poněvadž Danny šel zjistit, kde by Logana mohli najít. Po půl hodině, která Lexi připadala spíš jako mučivý týden, přišel s informacemi.

Záhadný případ 16./1

11. dubna 2015 v 19:00 | May |  Záhadný případ 16Té noci oblohu protínaly blesky a na zem se snášel prudký déšť. Ozýval se hlasitý a dunivý dusot bot. Dvě temné postavy uháněly po střechách nákladních vagonů. Za normálních okolností by to byl Hyde, kdo pronásleduje svou noční kořist, ale tentokrát se role obrátila.

Hyde skočil na vedlejší vagón, zastavil a otočil se za sebe. Ozvala se další kovová rána. Vysoká a mohutná postava muže dopadla na stejnou střechu a muž stanul Hydeovi tváří v tvář.
"Teď zaplatíš za to, žes mi ji vzal!" zařval temný muž, který byl plnohodnotný démon.
"Neboj, pošlu tě za tvou ženou." opáčil Hyde.
Strhla se bitva. Chvilku situace vypadala, že má navrch démon, poté zas Hyde. Byl to děsivě vyrovnaný souboj. Stačila malá chybička soupeře a byl by konec.
Kvůli dešti a rychlosti, kterou se oba pohybovali, působily jako tmavé, neposedné šmouhy. Hyde odrazil útok a hned nato ránu vrátil, potom si všimnul, že protivník vytasil menší zbraň. Jednalo se o dýku, ostří měla zvlněné.
"Kvůli tobě, Hyde, a mé pomstě, jsem si sehnal Dračí dýku!" procedil démon skrz zuby.
Hyde se zahleděl na čepel, ta začala žhnout jako láva. "Hm, velice vzácný kus." Tou Dračí dýkou byl Hyde uchvácený a už si jí představoval ve své sbírce, ale nejdřív bude muset démona vyřídit.

Záhadný případ 16 - Anotace

11. dubna 2015 v 17:31 | May


Rachel zažívá šťastné chvíle a její kamarádka Lexi časy seberealizace. Už tomu jsou tři týdny, kdy se Hyde, potažmo Logan, stáhl z jejich života a pracuje na svých případech výhradně sám. Avšak z temných uliček noci si ho vyhlédne démon, který touží Hydea zabít.
.....Situace se zamotá natolik, že Lexi s Dannym skončí v nemocnici a Lexi je přinucena použít lsti, aby se dostala k pacientovi, kterého našli vážně zraněného poblíž vlakového nádraží. Lexi se opět pořádně zaplete do démonických záležitostí, aby ochránila to, na čem jí záleží…, ale nakonec to povede k nečemu, na co by měla zapomenout.
Mireille Calmel - Lady pirát a Ples vlčic

7. dubna 2015 v 18:00 knihy ke stazeniSérie: Lady Pirát
1. kniha - Ve službách krále - zde.epub / zde.doc / zde.pdf / zde.pdf
2. kniha - Zahrada stínů - zde .pdf

informace ke knize - zde


Série: Ples vlčic
1. kniha - Prokletá komata - zde.epub / zde.pdf
2. kniha - Isabelina pomsta - zde.epub / zde.pdf

informace ke knihám - zde


Velikonoce

6. dubna 2015 v 22:24 diggy
Opožděně přejeme všem čtenářům krásné Velikonoce :)
Něco málo o vejcích zde

Vejce všude, kam se podíváš

Alexej Pechov - Kronika Sialy

5. dubna 2015 v 18:00 knihy ke stazeni


Série: Kronika SialyAnotac - 1.díl
Vítejte v Siale, fantaskním světě, kde žijí v míru lidé, elfové, gnómové a další rasy. Poklid a mírové soužití je křehké, vykoupené válkami v dávných dobách. Nyní se ale ve stínu vysokých hraničních hor plíživě rýsuje další nebezpečí - dávný nepřítel, mág, jehož ze strachu nazývají pouze Bezejmenný, znovu nabírá sil a obnovuje svou obrovskou moc. Celý svět se ocitne ve vážném ohrožení a je jen jediná věc, která může Bezejmenného zastavit - Kouzelný roh, artefakt z dávných dob starších než lidstvo samo, nabitý mocnou magií. Malý problém je, že není snadné se k Rohu dostat. Získat tento mocný artefakt je veledůležitý úkol hodný silného hrdiny či čaroděje. Jak se ale záhy ukáže, jediný, kdo může Kouzelný roh získat, je nějaký velmi šikovný zlodějíček. A tak král a Řád mágů najmou za tímto účelem Harolda Stína, vyhlášeného a hbitého lapku s velkým smyslem pro humor. Harold podivnou zakázku přijme, ale její důležitost mu dochází až o něco později. Za doprovodu podivné skupinky, čítají elfskou princeznu, královského šaška nebo cvičené královské zabijáky, se vydává ukrást Roh. Výpravu ale stíhá jedno dobrodružství za druhým, válečné dusno se stupňuje a Harold už ví, že právě v jeho rukách nyní spočívá osud celé Sialy… Autor Kronik Sialy, ruský spisovatel fantasy Alexej Pechov, je velkým talentem mladé generace autorů literatury tohoto žánru. Jeho romány o zlodějíčku Haroldu Stínovi zaznamenaly ve světě obrovský úspěch. Pechov totiž ve své tvorbě vsadil na čtenáři oblíbenou jistotu - příběhy jsou dobrodružné, plné známých fantasy prvků, avšak neotřelé, velmi čtivé a humorné. Hledáte-li knihu, u níž se pobavíte, ale zároveň ji budete číst se vzrušeným napětím, Pechovovy romány jsou ideální volbou. Jakmile se jednou s Haroldem zatouláte do stínů, už nebudete chtít zpět…

Lili St. Crow - Andělé noci 1

3. dubna 2015 v 18:00 knihy ke stazeniAnotace
Skutečný svět je plný hrůz. Jen se zeptejte šestnáctileté osiřelé holky Dru Andersonové, drsňačky, která sama sejmula slušnou porci padouchů. Je ozbrojená, nebezpečná a připravená nejdřív zabíjet a teprve pak se ptát. Takže jí chvíli potrvá, než přijde na to, komu může důvěřovat...
Dru Andersonová je "divná", kam až její paměť sahá. Cestuje s otcem od města k městu a loví strašidelné noční potvory. Je to zvláštní život, ale dobrý - dokud všechno nevybouchne v ledovém, zchátralém městě v Dakotě, když se jí kuchyňskými dveřmi vláme do domu hladový zombie. Osamocená a k smrti vyděšená Dru se ocitne v pasti, a bude potřebovat veškerý svůj důvtip a zkušenosti získané při tréninku, aby vyvázla živá. Příšery se rozhodly oplatit svým pronásledovatelům stejnou mincí, a tentokrát je na pořadu dne Dru. Šance na přežití? Mizivá až žádná. Pokud nevydrží do svítání, je po všem...

Cathy Williams - Řekova tanečnice

1. dubna 2015 v 18:00 knihy ke stazeni
(pozn. obálka je recover verze mojí tvorby a nudy, jelikož původní obálka je děsná :D )Anotace
Krásná a tajemná, zlatovlasá bohyně a tanečnice noci… Tak připadala bohatému, v Londýně žijícímu řeckému podnikateli Dominikovi servírka Mattie, když ji poprvé spatřil v nočním klubu. A zatoužil po tom, aby se Mattie stala tanečnicí, která bude noc co noc tančit jenom pro něj! Bude ale Mattie ochotna vzdát se své svobody výměnou za pohodlí a život v přepychu? A bude schopna důvěřovat bohatému Řekovi, který zatím dokázal myslet téměř vždy pouze sám na sebe?