Zajímavé: Jak vydat e-knihu i knížku zároveň

29. července 2014 v 15:30 | May |  Tipy a rady, jak vydat svou knihu

Dlouho jsem nehledala žádné nové informace ohledně vydávání knih, elektronických či knižních, což jsem napravila a narazila na stránky, kde se dočetla, že umožňují obojí zároveň. Tuto možnost nabízí na webových stránkách nakladatelství Lemurie. Jedná se o nabídku, díky které můžete vydat text jako e-knihu a k ní si nechat vytisknout limitovanou edici klasických knih. Zní to zajímavě.

V článku dále uvádějí, že Váš text projde jak jazykovou korekturou, tak grafickou úpravou a bude přístupná v šesti formátech: e-knihu bude možné zakoupit (ukázka) přímo v online obchodu nakladatelství Lemurie. Z každého prodeje pak autorovi připadne 65% ze zisku.

Kniha obdrží i vlastní ISBN, takže bude registrována a archivována Národní knihovnou. Dále zařídí, že kniha bude mít vlastní facebookový profil (ukázka), kde autor může podávat informace, propagovat své dílo a zlákat nové čtenáře. A pokud se povede a o e-knihu bude dostačující zájem, je tu možnost vydání tištěných publikací (od 800 kusů výše) a o distribuci se postará samotné nakladatelství Lemurie.

Tahle nabídka vypadá celkem zajímavě. Samozřejmě jde o službu na vlastní náklady, ale i tak je tu možnost výdělku, když se zadaří. Risk je někdy zisk. A někomu by klidně stačil ten pocit, že jeho kniha je dostupná čtenářům a vytištěnými verzemi může někoho obdarovat.

Vycházela jsem z článku, který naleznete ZDE. Koho to zaujalo, najdete tam podrobnější informace.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěli byste vydat vlastní knihu?

Ano, určitě! 81.7% (210)
Stačí, když si píšu pro sebe 11.3% (29)
Možná... 7% (18)

Komentáře

1 Megi Megi | E-mail | Web | 1. srpna 2014 v 19:03 | Reagovat

To je opravdu zajímavé O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama