Raine Miller

6. února 2014 v 20:13 |  knihy ke stazeni


Série: Aféra Blackstone


1 (Nahá) - zde
2 (Všechno nebo nic) - zde
3 (Oči dokořán) - zde


Anotace: 1
Američanka Brynne Bennettová, studentka výtvarného umění na Londýnské univerzitě, si občas přivydělává jako modelka a veškerý svůj čas dělí mezi školu a práci. Když si úspěšný britský podnikatel Ethan Blackstone koupí její nahý portrét, Brynne zjistí, že tento muž odmítá brát "ne" jako odpověď. Touží po ní, chce ji mít ve své posteli, a když ji získá, udělá vše, aby si ji udržel. Ethanova dominantní povaha Brynne okouzluje a přitahuje, a to navzdory traumatům, která si v sobě mladá žena nese. Není však jediná, kdo má v jejich vztahu tajemství. Velké tajemství. Dokáže Ethan zbavit dívku jejích démonů? Dovolí mu to Brynne, nebo je přízraky minulosti oba zničí?


Anotace: 2
Ethan Blackstone má život v troskách. Zradil Brynninu důvěru a ona od něj odešla. Ethan se ale tak snadno nevzdá, nechce žít bez své americké krásky. Vášeň mezi nimi je neskutečně spalující, ale temná tajemství z jejich minulosti, která jeden před druhým skrývají, mohou jejich společnou cestu jednou pro vždy zničit. Vzhledem k politické hrozbě, která Brynne ohrožuje, musí Ethan ve velmi krátkém čase zmobilizovat veškerou sílu a důvtip, aby svou lásku ochránil před nebezpečím, kvůli kterému by ji mohl ztratit navždy. Dokáže Ethan pomoci Brynne vymanit se z minulosti, která ji děsí ve snech? Sevře ji opět v náručí a získá si její důvěru? Láskou posedlý muž je schopen udělat cokoli, aby znovu přivedl do svého života ženu, kterou miluje. Vrhá se do toho po hlavě. A získá buď všechno, nebo nic.

Anotace: 3
Třetí část série Aféra Blackstone...
Společná budoucnost Ethana a Brynne je v ohrožení. Oba musí bojovat o život, aby ji dokázali zachránit...
Před Ethana a Brynne staví život samá překvapení. Temné stíny minulosti se pokoušejí zničit vášnivé pouto, které je k sobě váže, a to i přes slib, že je už nic nerozdělí. Zničující ztráta a příslib nové naděje jim otevírá oči a oni si uvědomují, co je pro ně nejdůležitější. Zvládnou oba milenci překonat bolestivou minulost, která je neustále pronásleduje? Dokážou se vypořádat s osobou, která má v plánu postarat se během olympijských her o notné rozptýlení? Brynne a Ethan mohou ztratit všechno. Podaří se jim situaci zvládnout a vybojovat si to nejcennější, po čem touží - společnou budoucnost?
S očima dokořán je příběh plný vášně a čisté lásky, jež dokáže přemoci nebezpečí a neštěstí..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Stahujete knihy z internetu?

ANO 91.4% (402)
NE, kupuji je 4.5% (20)
NE, půjčuji si je 4.1% (18)

Komentáře

1 Christine Träumer Christine Träumer | E-mail | Web | 7. února 2014 v 19:47 | Reagovat

Juch, tak tohle vypadá taky dobře :-) chci se zeptat, jsou to zase ty knihy... jak bych to řekla tak nějak kulantně a pěkně... z té Velmi Červení Knihovny? :)

2 ♥ May - Adminka ♥ May - Adminka | Web | 7. února 2014 v 19:51 | Reagovat

[1]: Tuto knižní serii jsem nečetla. Ale podle obalu tuším, že by se mělo jednat o pikantnější červenou knihovku. :) ;)

3 Lucia Lucia | 7. února 2014 v 22:22 | Reagovat

Tak toto bola superbomba... zhltnuté za jeden večer do 4ráno... toto bolo extra super :-D DAKUJEM

4 Christine Träumer Christine Träumer | E-mail | Web | 8. února 2014 v 17:42 | Reagovat

[2]: Zatím mám za sebou jenom jednu knížku, takže uvidíme, jaké budou ty další a mockrát děkuju za doporučení ;) a opravdu se jedná o trochu pikantnější červenou knihovnu, i když to zase není tolik jako Odstíny... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama