Únor 2014

Traci Harding

28. února 2014 v 20:02 knihy ke stazeni

Dary bohyně Isis

Dary dračí královny


Anotace, 1.díl:
Napínavý romantický příběh s prvky fantasy o hledání tajemné substance se odehrává v několika rovinách napříč několika staletími.
Kniha je rozdělena do tří pomyslných dílů, které se na závěr protnou. První část vypráví příběh Ashelee, dcery hraběte ze Suffolku, obdařenou talentem jasnovidectví a čtením myšlenek. Druhá část líčí dobrodružství její pravnučky, lingvistky a archeoložky, na Sinajském poloostrově. Třetí díl knihy popisuje život kněžky Lillet žijící ve Francii 13. století.


Lynne Ewing - Dcery měsíce I

28. února 2014 v 17:17 knihy ke stazeni


Bohyně noci

Anotace
Vanessa, Catty, Serena a Mámena vypadají jako obyčejná děvčata. Ale nejsou. Vanessa se umí stát neviditelnou, Catty umí cestovat v čase, Serena čte myšlenky a Mámena má předtuchy. Když se dívky spřátelí, zjistí, že to, co je odděluje od druhých, jejich čtyřlístek spojuje. Vanessa by chtěla žít jako normální dívka a dělat normální věci, jenže je jiná. Teď Vanessu někdo sleduje. Sice neví kdo, ale ví proč. Někdo odhalil její tejemství....

Chris Bunch - Pán draků

27. února 2014 v 17:40 knihy ke stazeni


Bouře křídel 1 - zde
Rytíři draka 2 - zde


Anotace 1
Jako dítě Hal Kailas s oblibou šplhal po útesech kolem vesnice, pozoroval život draků, jež zde hnízdili, a snil o dni, kdy se sám stane dračím jezdcem. Pak začala válka a draci i jejich jezdci se stali nejvražednějšími zbraněmi. Neustávající akce je výzvou všem čtenářům, kteří si oblíbili fantasy s rozsáhlými vojenskými konflikty a spádem beroucím dech.

Elizabeth Hoyt - Havraní princ

26. února 2014 v 20:35 knihy ke stazeni


Anotace
Mladou vdovu Annu donutí finanční tíseň přijmout práci u hraběte ze Swartinghamu. Muž se zjizvenou tváří a pověstí vznětlivého hrubiána vyhnal už dva sekretáře. Pohrdá ženami, ale nemá na výběr, a tak ji přijme do svých služeb. Schopná a nebojácná Anna si brzy získá jeho důvěru. Den po dni tají ledy mezi nimi, z nevrlého šlechtice se stává galantní společník. Anna si s údivem uvědomí, že k hraběti cítí lásku a fyzicky po něm touží. Mladá žena stojí před volbou, zda oheň v sobě potlačit, jak vdově káže dobrý mrav, nebo se nechat vášní unést.

Elizabeth Hoyt - Tygří princ

26. února 2014 v 15:05 knihy ke stazeniAnotace
1760 Yorkshire, Anglie Lady Georgina nehledá manžela, ale správce, který by se jí postaral o zděděné panství. Teprve nepříjemná nehoda kočáru ji přesvědčí, že mít po boku muže není k zahození, zejména když je tak atraktivní jako Harry. Může tento hrdý muž vůbec opětovat její city? A proč se náhle množí případy otrav ovcí lorda Granvillea? Zdá se, že právě Harry má pádný důvod se mu mstít.

Elizabeth Lowell (Ann Maxwell) - Jantarová pláž

25. února 2014 v 18:08 knihy ke stazeniAnotace
Návrhářka Honor a dobrodruh Jake se vydávají na nebezpečnou cestu. Honor hledá bratra, který zmizel s ukradeným jantarem, Jake má v patách pronásledovatele a v duši temný plán pomsty... On i Honor bojují na moři s přílivem vášně a nedůvěry. Na útěku před nepřáteli zjistí, že nejhlubší tajemství se skrývá v jejích srdcích.

Elizabeth Lowell - Diamantový tygr

25. února 2014 v 11:29 knihy ke stazeniAnotace
Erin, fotografka života v přírodě, nevěří žádnému muži, dokonce ani svému otci. Po strýci zdědí diamantový důl v Austrálii, který může, ale nemusí být nalezen. V každém případě je dědictvím ohrožen Erinin život. Román z prostředí okouzlující australské divočiny je napínavým, avšak zároveň i romantickým thrillerem. Kniha je vydána pod skutečným jménem autorky Ann Maxwell


Sophie Kinsella - Dokážete udržet tajemství?

21. února 2014 v 18:00 knihy ke stazeniAnotace
Optimistické, ale smůlou pronásledované Emmě Corriganové se začíná dařit. Už skoro rok má stálé zaměstnání v podniku Panther Cola, po boku jí stojí skvělý přítel, a dokonce se před ní rýsuje naděje na pracovní postup. Všechno se ale zvrtne po schůzce s jedním nespokojeným klientem. Naprosto zničená se vrací z jednání letadlem a cestou se v hrozivé situaci během turbulencí svěří se svými nejintimnějšími pocity pohlednému muži na vedlejším sedadle. Když pak nazítří přijde do práce, ke svému zděšení zjistí, že její tajuplný společník je sám velký Jack Harper, šéf americké společnosti Panther Cola, který se vydal na týdenní návštěvu britské filiálky podniku. Toto zjištění odstartuje celou sérii chaotických, citově vyčerpávajících a komických situací, které zavádějí Emmu, její nejlepší přítelkyni workoholičku Lissy a jejich příšernou spolubydlící Jemimu do světa bláznivých příhod, tajností a krkolomných náhod, v němž i Jack, do kterého se Emma zamiluje, má svá tajemství.

Michelle Zink (3)

20. února 2014 v 17:30 knihy ke stazeni


Kruh ohně
třetí díl ze série Proroctví sester
1.díl - zde
2. díl - zde

(jedná se o naskenovanou knihu
ve velice slušné kvalitě)


Anotace
Lia se vydává na nebezpečnou cestu za chybějícími stránkami Proroctví a pátrá po zbývajících klíčích, pomocí nichž by mohla zavřít Bránu, a zabránit tak příchodu Samaela na tento svět. Sama to ale nezvládne. Podaří se jí přesvědčit sestru Alici, která stále více podléhá zlu, aby jí pomohla? Obřad musí být vykonán v den slunovratu a čas rychle utíká… Ohromující závěrečný díl "gotické" fantasy trilogie z Ameriky 19. století.


Sophie Kinsella - Bohyně v domácnosti

19. února 2014 v 18:00 knihy ke stazeni


Anotace
Samanta je šikovná londýnská právnička. Pracuje od rána do večera, nemá žádný soukromý život a zajímá se pouze o to, jak se stát ve své firmě společníkem. Baví ji práce pod tlakem a napětí. Dokud jednoho dne neudělá chybu. Tak velkou, že ji stojí kariéru. Najednou se jí zhroutí svět. Samanta uteče z kanceláře, nastoupí do prvního vlaku, na nějž narazí, a najednou se ocitne na naprosto neznámém místě. Zazvoní u velkého a krásného domu, aby si vyprosila prášek na bolení hlavy, ale tam si ji spletou s hospodyní, která má u nich nastoupit. Vůbec netuší, že zaměstnali právničku s IQ 158 a s diplomem s Cambridge a Samanta nemá zase ani zdání, jak se peče v troubě. Dochází k řetězci katastrof. Samanta bojuje s pračkou, s žehlicím prknem i s vařením. Ale třeba není tak nešikovná, jak se původně domnívala. Nezvládne to nakonec s něčí pomocí? A nepřijdou její zaměstnavatelé na to, koho u sebe mají? Dostihne tu Samantu její předchozí život? A pokud ano, bude se chtít k němu vrátit? A co, milé dámy, láska?

Sophie Kinsella - Dokonalá nevěsta

18. února 2014 v 17:45 knihy ke stazeni


Anotace
Příběh plný tajemství a úskalí lásky V osmnácti je onoho nádherného oxfordského léta Milly ochotná téměř k čemukoli, a když se jí Allan, který se stal součástí jejího nového vzrušujícího života, zeptá, zda by si ho nevzala, aby mohl zůstat v zemi, nezaváhá ani na vteřinu. O deset let později je Milly někdo naprosto jiný. Je zasnoubená se Simonem - bohatým, seriózním člověkem, který ji považuje za téměř dokonalou ženu - a čeká ji obrovská a nákladná svatba. Svá tajemství v sobě uzamkla tak bezpečně a hluboko, až se téměř sama přesvědčila, že neexistují - dokud ji pouhé čtyři dny před svatbou minulost nedohoní.

Záhadný případ 13./4

18. února 2014 v 17:28 | May |  Záhadný případ 13


"On… to on… může za mé trápení." Povídal nasáklý skrz naskrz beznadějným zoufalstvím. "Už nikdy nebudu šťastný. Vzal mi to. Ta… ta modrá příšera s ďáblovými rohy." Při posledních slovech se zaklesl očima do jejích. Působil jako šílený blázen, který ztratil poslední známky rozumu. Ruku ponořil do kapsy od bundy a něčím zachrastil. Další zápalky.
Lexi ho přesvědčovala, "Tohle nemůžete udělat. Už bylo dost požárů."
"Ba naopak." Tvářil se zničeně, neměl co ztratit. Škrtl sirkou. "Souhvězdí se musí dokončit." A kus dřívka začal padat na zem. Lexi to viděla jak ve zpomaleném filmu. Nemohla nic dělat. Plamínek dopadl na zem a podobně jako řetězová reakce vzplálo vše, co bylo nasáklé benzínem. Muž bláznivým úsměvem pozoroval své dílo. Obdivoval ho.
Pár vteřin trvalo, než Lexi došlo, co se tu doopravdy odehrává. Celá zadní stěna obytného dobu se ocitla v plamenech. Ten se stále rozšiřoval jako mor. V rychlé úvaze se dala do běhu. Zakopla o obrubník a zavrávorala, ale ustála to a pokračovala ke dveřím. Bouchala do nich vší silou, vytrvale zvonila na zvonky, křičela, že dům hoří. Musela podniknout vše proto, aby lidi uvnitř probudila a dostala ven.

Sophie Kinsella - Nezvaný host

15. února 2014 v 18:31 knihy ke stazeni


Anotace
Fleur Daxenyová je půvabná, bezohledná žena s šatníkem plným elegantních černých oděvů od značkových výrobců a s poněkud neobvyklou zálibou: Pozorně sleduje úmrtní oznámení v The Times a účastní se pohřbů a pietních mší boháčů. Pří následné smuteční hostině se vydává za blízkou známou zesnulé či zesnulého a přitom se snaží okouzlit některého z majetných pozůstalých. Poté, co si získá bezmeznou důvěru dotyčného a současně s ní přístup k jeho kreditním kartám, vyinkasuje, co může, a beze stopy zmizí.
Jednou z jejích obětí je i Richard Favour, nudný, nicméně pohádkově bohatý podnikatel, který se s Fleur seznámí při smuteční mši za svou manželku. Záhy se Fleur pohybuje v jeho přepychovém venkovském sídle v Surrey jako doma, šokuje jeho příbuzné a ztropí nejeden skandál v místním golfovém klubu. Postupně udělá dojem na celou jeho konzervativní a upjatou rodinu, mění její život a získává si přízeň jednotlivých členů.
V Richardově společnosti však otálí nezvykle dlouho a posléze zjistí, že se do problémů jeho nejbližších zapletla až příliš. Při průzkumu Richardových osobních dokumentů a výpisů z účtů navíc k svému nemilému překvapení zjistí, že není jediná, kdo se ho chystá okrást...

Brandon Sanderson

13. února 2014 v 19:19 knihy ke stazeni


Balík obsahuje (rar) 5 knih:
Elantris
Vyjednavač
Mistborn 1 - Finální říše
Mistborn 2 - Pramen povýšení
Mistborn 3 - Hrdina věků

>> Info

Anotace
1. kniha série Mistborn.
Už přes tisíc let padá z oblohy popel a nekvetou květiny. Už přes tisíc let žijí skaatové v nelidských podmínkách a v trvalém strachu pod krutou absolutní vládou nesmrtelného Pána Vládce. Nadějí na únik z tohoto pekla se stává až Kelsier, který v sobě objeví schopnost allomancie, příslušející pouze mistbornům, schopnost "spalovat" kovy a získávat tím krátkodobě mimořádné schopnosti - sílu, předvídavost, možnost ovlivňovat druhé. Obklopen elitou podsvětí chystá útok proti Pánu Vládci. Ten by však nebyl uskutečnitelný, kdyby se Kelsier náhodou nesetkal s dívkou jménem Vin, sirotkem z ulice, zvyklým nečekat od lidí nic než zradu. Odhalí u ní také mimořádné schopnosti mistbornů a naučí ji využívat je. Prostřednictvím Vin infiltruje okolí Pána Vládce. Kelsierův plán se ovšem začíná vyvíjet nečekaným směrem a míří k tragickému vyústění… Příběh je plný napětí, intrik, překážek, nečekaných zvratů i vtipu.Záhadný případ 13./3

11. února 2014 v 20:01 | May |  Záhadný případ 13


Lexi seděla na měkkém koberci v pokoji Rachel. Ona zas naproti ní a dohromady dumaly nad rozloženou mapou a pěti spojenými body. Lexi zkoušela doma na to přijít sama, ale po více jak hodinovém tvrdohlavém civění na nic, se sebrala a šla za Rachel, která tou dobou už byla z práce a napsala jí zprávu, že jestli chce, může přijít na návštěvu. Momentálně probíhala taktika, víc hlav víc ví.

Rachel rozhodila rukama v beznadějném gestu a začala chrlit něco ve smyslu, že to žádný systém nemá, není tam žádná spojitost, ten žhář je totální blázen, který zkrátka po nocích chodí s loučí v ruce a zapaluje domy. Tečka.
Lexi jí při dramatické řeči vnímala pouze okrajově. Zavřela oči a zhluboka se nadechla a pak vydechla. Lexi zkoušela další taktiku: Snažila si maximálně okysličovat mozek.

Jennifer Probst - Manželská past

11. února 2014 v 19:01 knihy ke stazeniAnotace
Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně "žhavé zboží" - pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků - jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho "vyvolená" zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší - a čerstvě zasnoubené - kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…

Záhadný případ 13./2

10. února 2014 v 17:55 | May |  Záhadný případ 13


"Díky za tvou starost, opravdu." usmála se Lexi přátelsky. Dopila kávu a seskočila z vysoké židle. Vzala noviny a řekla. "Půjdu zkusit zjistit něco víc o těch požárech. Jo, a jestli navečer nebudeš mrtvá z práce. Napiš. Stavim se na návštěvu."
Rachel chápavě pokynula hlavou. "Votravnej strejda Ian. Pořád stejně nesnesitelnej, že ani doma nevydržíš?"
Lexi mohla jen souhlasit.

Lexi šla po ulici tak hloubavě zamyšlena, že ostatní chodci se jí museli vyhýbat, aby do ní nenarazili. Minula těsně i několik sloupů. Najednou ostře vydechla a mumlala si: No a. No a? Je mi jedno, kdo byla ta… pěkná ženská. Ven si může Logan chodit, s kým chce, kdy chce… i třeba s… Vypadala jako modelka? Lexi se praštila rozevřenou dlaní do čela, až to mlasklo. Věděla o sobě, že její zvědavost nezná hranice. Prostě zjistí, co je zač, ať už bude chtít nebo ne.

Aleksandra Janusz - Dům u vycházejícího slunce

10. února 2014 v 17:00 knihy ke stazeni


Město Mágů
Dům vycházejícího slunce


Anotace
První mágové přišli do města Farewell v dobách, kdy na parketech kraloval charleston a alkohol se dal koupit výhradně na černém trhu. Od té doby uběhlo téměř sto let, ale oni zde pořád jsou. Zdánlivě se ničím neliší od obyčejných lidí. Žijí na hranici dvou světů a chrání smrtelníky před neznámem.
Ve Farewell má každé zákoutí svůj příběh. Po soumraku se ze snu probouzejí bytosti, s nimiž se nikdo netouží setkat tváří v tvář - chrliči, vládci krys, neklidní mrtví. Pod skořápkou každodennosti se skrývají nepochopitelná tajemství. Odpovědi střeží rozsochatá Vrba, jejíž kořeny sahají až k srdci města.

Sylvia Day - Nezkrotná (3)

9. února 2014 v 19:48 knihy ke stazeni1.díl a druhý díl = zde

Nezkrotná = zde


Anotace
Jiskří to mezi nimi stále víc…
Jedna z nejromantičtějších a nejerotičtějších knih nového tisíciletí má další, již třetí, pokračování. Vášnivé milostné scény a fascinující příběh nevšední lásky Evy a Gideona udržují čtenáře v napětí a probouzejí v nich touhu dozvědět se o hlavních hrdinech víc a víc.
… Chtěl by mě zkrotit a já se podřizuji jeho autoritě, ale když přijde na věc, dokážu se mu vzepřít a přinutit ho, aby se, alespoň na chvíli, poddal on mně. Mluvím o nejintimnějších chvílích našeho života, kdy jsme spolu jen on a já. O chvílích, kdy se rádi necháme jeden druhým zkrotit výměnou za nepředstavitelnou rozkoš…