Leden 2014

Laini Taylor - Dni krvi a trblietavých hviezd

29. ledna 2014 v 16:32 knihy ke stazeni


kniha druhá

(první díl - Dcera kostí a dýmu: zde)

jazyk: SK

Anotace
Vďaka krásnemu anjelovi Akivovi sa Karou dozvedá vytúženú pravdu o sebe a tá pravda je bolestná... Navyše sa do serafa zaľúbi a nik netuší, či ich láska pretrvá začínajúcu sa vojnu medzi svetmi dobra a zla...
Karou, modrovlasá študentka umenia v Prahe a pomocníčka mocnej chiméry Priepastníka v inom svete, sa vďaka krásnemu anjelovi Akivovi s ohnivými očami dozvedá vytúženú pravdu o sebe. Nie je ľudskou bytosťou, ale chimérou v ľudskej podobe. Karou a Akiva sa zaľúbia a pustia sa za spoločnou predstavou: svet sa nemusí zmietať v krvavej vojne odvekých nepriateľov! Nezničia práve plamene vojny ich krátku lásku...?

Eve Berlin

28. ledna 2014 v 21:30 knihy ke stazeni


Hrana rozkošeAnotace
Pro spisovatelku erotických románů Dylan Ivoryovou je důležité mít vše plně pod kontrolou. Potom se seznámí s mužem, který ztělesňuje vše, čím ona není… a vše, po čem tajně touží. Alec Walker píše psychologické thrillery a vede vzrušující život. Své dominantní sklony umí uspokojit a nedovolí, aby v cestě jeho tužbám stála nějaká pravidla. Jediné, čeho se bojí, je skutečná láska… Dylan shromažďuje informace pro novou knihu a přitom se seznámí s Alecem. Ten jí nabídne neopakovatelný vhled do vztahu plného bolesti a rozkoše, pokud se mu ovšem plně odevzdá. Pyšná Dylan je přesvědčená, že ji Alec nezlomí… ale brzy v sobě objeví pocity a touhy, o kterých neměla tušení. Alec je zkušený dominant, a proto ho city k té zvláštní, nepoddajné ženě zaskočí. Dokáže se sám vzdát bezpečných mantinelů a poslechnout své srdce, aby si udržel ženu, která ho poprvé v životě srazila na kolena?

Záhadný případ 13./1

28. ledna 2014 v 17:55 | May |  Záhadný případ 13


Hyde shlížel na město, které do tmy zářilo tisíce barvami. Stál na vrcholu jedné z vyšších budov. Černý plášť mu plápolal za zády ve větru. Ruce měl založené na hrudi a hypnotizoval noční, městskou scenérii.
"Tvůj pohled se za ty léta vůbec nezměnil, Hyde. Tak ráda ho zase vidím. Chyběl mi." Ozval se náhle do ticha ženský hlas. Zněl tak líbezně jako jemné pohlazení po kůži.
Bez otáčení za hlasem pravil, "Hm, věděl jsem, že sem máš namířeno. Nedávno jsem narazil na pár informací, které mě k té domněnce zavedly." Hyde svěsil ruce podél těla a obrátil se k ženě čelem. Koutky úst se zvedly do mírného úsměvu. "Dlouho jsme se neviděli, Zeyanro."

Záhadný případ 13 - Anotace

28. ledna 2014 v 17:40 | MayMalum: Drak, který hoří
(1.část)

.....Do města přichází dvě nové bytosti, které zařídí značné pozdvižení. Vynoří se část minulosti, která nám prozatím byla skryta. Pod rouškou tmy se potuluje další hrozba a žádné štěstí rozhodně nikomu nenese… spíš přesný opak. Utrpení a zoufalství bude to jediné, co oběti, démona připomínajícího samotného ďábla, zbyde.
.....Lexi nemá žádné zdání, že se v noci ulicemi prohání nebezpečné monstrum, myšlenkami jí pluje úplně něco jiného. Nachází v novinách články, které jsou velice znepokojující a zkrátka s tím musí něco udělat. Aby toho stále Lexi neměla málo, zabodne se do ní osten žárlivosti na neznámou krásnou ženu s Loganem.
.....Zas a znova, kolovrátek záhad, akce, hrůz a nebezpečí se nikdy nezastaví - A Lexi taky ne.


pozn.: třináctý díl je rozdělen na dvě části, takže ukončení bude v Záhadném případě 14 ;)Cassandra Clare - Mechanická Princezna

9. ledna 2014 v 17:55 knihy ke stazeni


Série: Pekelné stroje
třetí díl


Anotace
Tessa Gray by měla být šťastná - nejsou snad všechny nevěsty šťastné? I přesto ale, když se připravuje na svojí vlastní svatbu s Jemem, temnota se začíná stahovat okolo všech Lovců stínů v Londýnském institutu.
Objeví se nový démoni, jeden, který je krví svázán se samotným Magisterem, mužem, který plánuje využít svojí armádů automatů, Pekelných strojů, aby zničil všechny lovce stínů. Na to, aby učinil svůj plán však potřebuje ještě jednu věc. Tessu.

Dan Brown

2. ledna 2014 v 15:29 knihy ke stazeniAndělé a démoni
Bod zlomu
Digitální pevnost
Pavučina lží
Ztracený symbol

Anotace - Andělé a démoni
V knize Andělé a démoni americký spisovatel Dan Brown poprvé představil postavu hardvardského symbologa Roberta Langdona, který se pak znovu objevuje ve světovém bestselleru Da Vinciho kód. Langdon je při návštěvě Evropy povolán k případu rituální vraždy, k jejímuž objasnění může přispět díky své znalosti v oboru kódů a šifrování a dějin tajných společností.

Anotace - Ztracený symbol
Pátá kniha Dana Browna a třetí román s Robertem Langdonem, dlouho očekávané pokračování Da Vinciho kódu. "Nic není tak, jak se na první pohled zdá. Nový román Dana Browna Ztracený symbol má zběsilé tempo, odehrává se během pouhých 12 hodin a hned od strany jedna nenechává čtenáře v klidu. Stále se objevují nové skutečnosti, stále nás čeká další překvapení. Za Robertem Langdonem tentokrát budeme muset do neočekávaně nového, ale mistrně vykresleného prostředí." Tak se nechal slyšet redaktor amerického vydavatelství.Steve Berry - Jantarová komnata

2. ledna 2014 v 15:28 knihy ke stazeni


Jantarová komnata


Anotace
Jantarová komnata. Jeden z nejvzácnějších výtvorů lidských rukou, jedna z nejtemnějších historických záhad… Někdejšího klenotu ruských carů se v roce 1941 zmocnili nacisté. Po zahájení spojeneckých náletů ukryli komnatu na neznámé místo a od těch dob ji nikdo neviděl. Nyní se však zdá, že někdo přece jen ví, kde hledat.
Rozvedená atlantská soudkyně Rachel Cutlerová miluje svou práci a děti, s bývalým manželem Paulem udržuje korektní vztahy. Vše se rázem změní, když za záhadných okolností umře její otec, někdejší vězeň koncentračního tábora. Zanechal po sobě dokumenty, které by mohly vést k odhalení záhady jménem Jantarová komnata.
V zoufalé snaze nalézt pravdu odlétá Rachel s Paulem do Německa. V honbě za pokladem však nezůstávají osamoceni. Fanatičtí sběratelé umění se neštítí sáhnout ani k nejhrubšímu násilí, a tak naši hrdinové brzy zjistí, že jim jsou v patách profesionální zabijáci. Ale ani to není vše - Rachel s Paulem během nesnadného pátrání pochopí, že proti nim nestojí jen živí lidé, ale i síly zla, které hýbaly světem v minulosti…