Lynsay Sands

19. června 2013 v 20:19 |  knihy ke stazeni

Agreneau


1. Rychlé kousnutí
2. Kousnutí lásky
3. Svobodný bílý upír
4. Vysoký, temný a hladový
5. Kousnutí na pamětnou
6. Kousni mě, jestli můžeš
7. Náhodná upírka
8. Upíři jsou navždy
9. Upírka, narušená
10. Lovec psanců
11. Nesmrtelný lovec
12. Lovec regenát
13.5. Upíří valentýn
13. Zrozena ke kousání
14. Hladovím po tobě
15. Zdráhavý upír

Anotace - 1. Rychlé kousnutí
Lissianna je upírka, která omdlévá při pohledu na krev a proto její matka unese známého doktora Gregoryho Hewitta aby její dcerku vyléčil.
Gregory se probouzí přivázán k posteli a nad ním se sklání nejkrásnější žena jakou kdy viděl, která mu tvrdí že je stvořením noci. Mezi Gregorym a Liss vzplane nespoutaná vášeň avšak Lissiannin poklidný život náhle končí neboť se dozvídá že jí někdo chce zabít a do všeho se zaplete i Gregory.
Vyléčí Dr. Gregory Lissianninu nechuť ke krvi? Zachrání se Lissianna před neznámým útočníkem?


Anotace - 2. Kousnutí lásky
Třista let staromládenectví Etienna Argeneau bylo u konce. Za celý svůj život mohl přeměnit člověka na upíra jen jedinkrát. Většina z jeho druhu si tuto výsadu nechávala pro svého životního partnera. Když mu však krásná koronerka zachránila život a sama při tom dostala smrtící zásah neváhal.
Našel v krásné koronerce Rachel Garrettové svou životní družku a nebo šanci na život po boku své partnerky ztratil?

Anotace - 3. Svobodný bílý upír
Lucern je napjatý, nepříjemný člověk, který je shodou okolností spisovatel románů (ve skutečnosti pravdivé příběhy jeho bratrů sestry) Jeho nová vydavatelka, Kate, ho tlačí k nějaké publicitě pro svou novou knihu, ale on je tvrdohlavý a žádnou publicitu nechce. Kate je ale vytrvalá. Nakonec souhlasí, že pojede publikovat svou knihu do Romance Times.

Anotace - 4. Vysoký, temný a hladový
Terri přiletěla z Anglie aby pomohla svojí sestřenici se svatbou, ale přiletěla dřív než měla a nastal problém s ubytováním. V bytě už bylo hold plno. Tak jí sestřenice nastěhovala k jednomu svému známému, který je čirou náhodou jiného druhu a podmanivě krásný.

Anotace - 5. Kousnutí na pamětnou
Na začátku to vypadalo jako pouhá náhoda, když se to však zaačalo stávat pokaždé tak už to nešlo přehlédnout. Vincent Argeneau, upír, který se angažuje v hereckém průmyslu se marně snaží zabránit dalším sabotážím v jeho divadelních hrách. Zruší tedy všechna představení aby se už nikomu "náhodou" něco nestalo, ale to má za následek že se záškodník zaměří přímo na něj. Vincentovi přijede na pomoct soukromá detektivka a společně se snaží nalézt pachatele. Je tu ale ještě mnohem závažnější problém a to jak to mezi detektivem a Vincentem jiskří.

...
Anotace na další díly: zde
...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěli byste vydat vlastní knihu?

Ano, určitě! 81.4% (210)
Stačí, když si píšu pro sebe 11.6% (30)
Možná... 7% (18)

Komentáře

1 Christine Träumer Christine Träumer | E-mail | Web | 24. ledna 2014 v 17:47 | Reagovat

Tyhle mám ráda! Jsou to úžasné knížky!!! :)) Neuvěřitelně se mi líbí, jakým způsobem se autorka vypořádala pro vlastní cestu se stvořením upírů! Netradiční pojetí a takové mám ráda, že to není kýčovité. Sice jsou tam předvídatelné situace, ale jsem při čtení ráda, že je to taková "oddechovka".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama