Listopad 2012

Kurz tvůrčího psaní

10. listopadu 2012 v 20:12 Možnost se něco přiučit


○ Pro ty z Vás, co mají kliku, že bydlí ve městě, kde nabízejí kurz, na který se chodí a má 20 vyučovacích hodin do 10 týdnů... nabízím odkaz na stránku s informacemi a možnou přihláškou... To město je samozřejmě Praha. (Kde taky jinde by to mohlo být, že. :)

Web naleznete: zde

○ Dále tu mám i Letní školu tvůrčího psaní.

Web naleznete: zde

○ Na závěr jsem našla knihu k zakoupení. Jmenuje se Kurz tvůrčího psaní 1.díl

Web naleznete: zdeJak vytisknout knihu?

7. listopadu 2012 v 20:05 Tipy a rady, jak vydat svou knihu


• Tuhle otázku si určitě položil každý, kdo rád píše, už má několik vlastních příběhů vytvořených... a chtěl by je mít hezky v knižní podobě.
• Našla jsem stránku, kde Vám umožní pro vlastní použití vydat si knihu v jaké formě budete chtít
• Je tam i moc povedený návod jako virtuální katalog - Jak si vydat vlastní knihu
• Navíc nechat si vytisknout několik kusů vlastní tvorby v profesionálním obalu může být i velice pěkný a potěšující dárek pro Vaše blízké pod stromeček. =)

Odkaz na web: zde

• Poté jsem našla ještě další třistránky, které se specializují na realizaci knižní podoby na objednávku.

Odkaz na web: zde

Odkaz na web: zde

Odkaz na web: zde


Alison Goodman

3. listopadu 2012 v 19:33 knihy ke stazeni

Eon - Znovuzrození dračího oka

ke stažení - zde
Anotace:
Dvanáctiletý Eon prochází už několik let intenzivním výcvikem v šermu a magii, má však nebezpečné tajemství. Ve skutečnosti je to Eona, šestnáctiletá dívka studující v přestrojení, aby se mohla stát Dračím okem, učedníkem draků štěstěny.
Když začne hrozit, že tajemství vyjde na světlo, octne se dívka uprostřed vražedného boje o císařský trůn a musí najít sílu k boji o vlastní život.
První polovina série Alison Goodmanové vyšla s velkým ohlasem v Anglii, Austrálii, Německu i Spojených státech. Nyní se můžete i vy pohroužit do napínavého dobrodružství! Zároveň se můžete těšit na druhý díl Eona: poslední Dračí oko, který vyjde v roce 2010.

Za trest / 35 /

2. listopadu 2012 v 17:22 | May


....Odtáhl rty po jednoduchém polibku, stále jsem měla tvář v jeho sevření hřejivých dlaní "Teď jsem si jistý, že na tvou lež skočí." pousmál se Viktor vítězně.
Dokázala jsem na něj jen tupě a tiše zírat. Pak jsem zaslechla lusknutí prsty, což udělal Viktor, aby mě dostal zpátky do reality. Podařilo se. "Zabiju tě!" první věc, kterou jsem na něj vyhrkla.
..."Pozor, ať tě neslyší." promluvil něžně, chytil mě za pramen vlasů, žmoulal ho v ruce a šepotem u mého ucha dodal, ..."Počkej, až všichni odejdou. Potom mě můžeš klidně zabít, Tygřice."
Oči mi přejely na udivený dav, který nás zaujatě pozoroval. Včetně Nicka, ten to mohl sledovat ze třetí řady. Podívala jsem se zpět na Viktora a donutila se k opětování úsměvu, "Jistě, zlato, počkám."

Soutěž Evropa 2

1. listopadu 2012 v 22:38 | Diggy |  diggy
Byla bych ráda kdybyste byli tak ochotní a dali mojí třídně hlas v soutěži s Evropou 2.

Jsme krásné, originální a chceme to vyhrát :)
http://www.evropa2.cz/cs/extra/fotogalerie/soutezni-fotografie-maturitak-502.shtml
Naše foto vypadá takto a je v 7 řadě shora hned první obrázek...
Děkujeme za hlasy :)


Emailový kurz psaní

1. listopadu 2012 v 18:36 Možnost se něco přiučit

Kdo by měl zájem o online čtyř měsíční kurz psaní...

... našla jsem možnost.

Citace ze stránek:
"Sníte o tom, že napíšete svoji vlastní knihu? Máte nápad a nevíte, jak ho zpracovat? Jste ctižádostiví? Potřebujete poradit či nakopnout?
Pak jste tu správně! Emailový kurz nazvaný Jak napsat knihu vás totiž provede celým procesem tvorby knihy od počátečního nápadu, až po jeho publikaci."