Za trest / 7 /

1. dubna 2012 v 10:09 | May |  Za trest / 7 /
.

.....Putovala jsem po prázdné chodbě a napůl předstírala, že ho hledám. Ta druhá půlka mě byla totiž zaměstnaná čtením sms. Náhle jsem zaslechla rozléhající se zvuky, co by připomínající rozhovor dvou lidí. Došla jsem k menší hale, kde se nachází automaty s pitím a jídlem a spatřila Kate s Viktorem. Skvělý, pomyslela jsem si stojící za sloupem.
....."Ta košile ti dneska sekne." zalaskala mu Kate do ucha, potom se malinko odtáhla, "Večer je ta úža party v Club Morgan, půjdeme tam spolu?" zeptala se širokým úsměvem.
....."Zlato," oslovil ji a prsty ji přejížděl po bradě, "To víš, že jo." dopověděl tak sladce, že se Kate málem podlomila kolena.
.....Bože, z těch jeho keců je mi na nic. Jak mu to může všechno tak snadno baštit?!
Kate mu dala letmý polibek s tím, že se má u ní v devět zastavit. Poté houpavou chůzí na klapajících podpatcích odcházela pryč. Ty vysoký jehly začala nosit jen kvůli němu. Jednou jí Viktor řekl, že v nich vypadá děsně sexy a od té doby v nich snad i spí. Proč musí každou jeho větu brát vážně, nechápu…


.....Jakmile bylo vyklizené pole, vynořila jsem se zpoza sloupu jako nějaký stín, pevně sevřela Viktorovo ramena a přitiskla jsem ho zády na automat od pití, "Ty seš neuvěřitelný kretén." vyhrkla jsem rychlostí blesku, protože na něj mám vztek jako, když býk zbystří rudou barvu.
Viktor se jen pobaveně pousmál: "Tygřice… dostává svého jména." vyřkl pobaveně.
....."Ty," vydechla jsem zprudka, "Přestaň konečně s tou přetvářkou!"
....."Přetvářkou?" dělal, že nechápe, "Jo, myslíš s Kate… O tom už jsme snad jednou spolu mluvili." najednou mě popadl za paže a obrátil pozice. Teď jsem zády k pití nalepená já. "Až mě omrzí, tak ji pustím." S povýšenou tváří se ode mě odtáhl, ....."Slibuju."
Výborný, vážně výborný. Co asi tak mám s tímhle vším udělat. Kdyby můj uhrančivý pohled dokázal zabíjet, právě by Viktor padl k zemi a už nikdy nevstal.
....."Vy dva, co tu děláte?"
Oba jsme se podívali na levou stranu, odkud vycházel ten hrubší ženský hlas. To snad ne, zrovna jsem se ocitla v přítomnosti nepřítele číslo 2 a nepřítele číslo 1 dohromady. Cruela si nás prohlížela od hlavy až k patě, "Zřejmě budu muset panu Adamsovi vzkázat, že by vás měl více zaměstnat. Vidím, že nemáte, co na práci." Pak každému zvlášť krátce pohlédla zpříma do očí a ostře dodala, "Jděte."

Už jsem si myslela, že se to nestane. Kráčela jsem po chodníku, směr domů. Konečně tenhle strašný školní den za sebou. Když jsem si tak užívala ten nádherný pocit svobody, zazvonil mi mobil písničku od Pendulum.
....."Ahojky Blair," zapištělo ze sluchátka, "koukej ihned přijít ke mně domů. Nevím, co si mám vzít na sebe do Club Morgan." potom se na chvilku ode mě odmlčela, mluvila totiž na někoho jiného, kdo byl v její přítomnosti. Vrátila se ke mně, "Je tu i Andy."
.....Samozřejmě, kdo jiný by to mohl být, vydechla jsem si. S Viktorem se má přeci sejít až večer. "Fajn, už letím." dostala jsem se konečně ke slovu. I když vlastně Kate ani mou odpověď neočekávala, brala to za samozřejmost, že přijdu.
.....O půl hodiny později, díky odporné hromadné dopravě, kde člověk potkává různé typy naší živočišné a prý vyspělé společnosti, jsem dorazila ke Kate domů. Hodila jsem koženou tašku na zem a sedla si, no spíš lehla do nadýchané peřiny na postel vedle Andyho.
....."Hmm… co tohle?" začala nedočkavě Kate a ukazovala na flitrové tílko a podle mého šlapskou krátkou kostkovanou sukni. Já a Andy jsme synchronizovaně kývly hlavou jasné ne. Tím se spustila lavina dalších možných variant. Po uplynulé hodině jsem si říkala, že má snad bezedný šatník. Kam já se na ni hrabu. "Co oddechový čas." navrhla jsem. Už jsem se ani nedokázala plně soustředit na to, co po mě Kate všechno chce. Kate odhodila kalhoty, které držela na křeslo a přidala se k nám ve válení se na její úžasně velké posteli.
....."Počkat." zarazila se moje kamarádka najednou, "Úplně jsem se z toho všeho zapomněla zeptat… Vy na tu party jdete se mnou."
.....Kde je otázka? Ta se jí nějakým nedopatřením vytratila. Zní to snad spíš jako přímý rozkaz.
Andy ji chytil za ruku a přívětivě pronesl: "Samozřejmě, Bella." Potom oba upřely všechny čtyři oči na mě. Všimli si, že jsem podezřele zticha.
.....Pravda je, že dneska jsem si užila zábavy dost. A taky nepotřebuju zas potkat ksichty typu rozkazovačná Godzila a neuvěřitelný Kretén. Těch jsem se nabažila až po krk. "Tigresa?" uslyšela jsem Andyho. Hbitě jsem zamrkala očima, abych se přemístila ze své mysli, "No já…" uviděla jsem Kate psí oči čekající na dokončení věty, "jdu."
Sakra, já to fakt řekla nahlas, teď už to nepůjde vzít zpátky. Kate se radostně usmála, popadla polštář a započala bitva.

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jaký styl povídek a příběhů byste si přáli?

strašidelné 21.8% (107)
vtipné 23.8% (117)
romantické 39.7% (195)
dobrodružné 14.7% (72)

Komentáře

1 Zoi Zoi | Web | 1. dubna 2012 v 11:12 | Reagovat

Chudinka Blair, do čeho jí to zase namočili?? :D :D

2 Diamond Girl Diamond Girl | Web | 1. dubna 2012 v 15:22 | Reagovat

máš naozaj talent na písanie :-)

3 Domča Domča | E-mail | Web | 1. dubna 2012 v 15:38 | Reagovat

Ahoj... prepáč za skopírovanú správu, ale na mojom blogu je dôležitý článok: http://thingsilike.blog.cz/1204/mazanie-affs-1-a-novy-zoznam
:)

4 Corii Corii | E-mail | 1. dubna 2012 v 17:24 | Reagovat

Další super díl :)
Hlavně se mi líbila ta část u automatů :D
Těšim na pokráčko ;)

5 Dixi Dixi | E-mail | 3. dubna 2012 v 9:59 | Reagovat

Jůůů.. nářez dílek :D Ten děj a postavy se mi fakt líbí :D ... Jen tak dál :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama