Únor 2012

Marianne Curleyová (2)

29. února 2012 v 19:32 knihy ke stazeni
.

druhé a třetí pokračování (okaz na 1.díl)

Strážci času - Temnota (2) !!zde!! + info KLIK

Strážci času - Klíč (3) !!zde!! + info KLIK

Marianne Curleyová

29. února 2012 v 19:21 knihy ke stazeni
.

Strážci času - Vyvolený (1)


Info


Richelle Mead

29. února 2012 v 19:12 knihy ke stazeni
.

Vampýrská akademie
(1-6)

Info

Meg Cabot

29. února 2012 v 18:43 knihy ke stazeni
.

Serie knih od Meg Cabot

Stáhnout !!zde!!

Info !!zde!!

Za trest / 2 /

8. února 2012 v 18:20 | May |  Za trest / 2 /
.
/ 2 /


_____Jen hádej, koho musím po hodině matiky navštívit. Správně, Cruelu. Vážně jsem celá žhavá, až dostanu povolení vejít do tý její svatyně, krypty, mučírny… Pokaždé, když tak tady čekám, vymyslím jiné označení pro tu místnost kde má sídliště.
A je to tady. Miluju ten její hlásek, když řekne, vstupte (to totiž ještě neví, komu to říká), a po zjištění, jak se ta miloučká přetvářka promění na její pravé já. Na její postupy už jsem byla dávno zvyklá, takže jsem se hned rovnou posadila do křesla naproti jejímu stolu, který vypadal velice, velice draze, a čekala. Pokud tě zajímá, jak vypadá, její vzhled je až děsivě podobný matce z filmu Coraline. Proto se po škole traduje, ať si dáváš bacha, aby ti nepřišila na místo očí knoflíky. Pěkný, co.

Za trest / 1 /

3. února 2012 v 16:13 | May |  Za trest / 1 /
.
/ 1 /

_____Nejsem zrovna nejposlušnější holka ze školy. Bude to tím, že jsem ve fázi dospívání, kde učení a škola je na posledním místě. Nosím všechno s kombinací temně černé a líčení jde u mě taky co nejvíc do tmavé. Další, co na sebe prásknu je, že jsem přírodní bruneta, ale nějak mě to omrzelo, takže jsem se nedávno odbarvila na blond. Přece, když změna, tak snad pořádná. Jen ať si mí nový image každý všimne, no ne? … moje odpověď zní jo. Pak jsem se nad tím trochu zamyslela, že by bylo přeci jen lepší, zas tak náhle a rázně se neměnit. No posuďte sami. Vejdeš vchodovejma dveřma do školy a ejhle, kdo tam na tebe nečíhá. Cruela, ehm tedy ředitelka. Mě osobně to teda z těch několika prvních pohledů vůbec nedošlo. Bylo mi to úplně putna. Kromě nové vizáži se mi změnil i slovník. Konečně obsahoval veškerý drzý slova. Potom i způsob chování, což vůbec učitelé ani učitelky neocenili. Nejčastější moje výmluva: "Já ne, to hormony. Ty mršky si nedaj říct."
Fajn, a teď zpátky k tomu, proč se radši tak rychle neměnit. Zaměří se na tebe ta nejmíň vhodná osoba, ta která před školou parkuje luxusním bílým autem, absolutně nepobíráš, kde na něj mohla vzít, a pak se vzápětí dozvídáš, že její manžílek vlastní prodejnu luxusních autíček. Perfektně to do sebe zapadá, že. Existuje spousta druhů hlav školy, my máme druh: Cruela. Takže v tomto mém bouřlivém období hraje dosti zásadní roli. I když školní tresty vyšli z módy a do kurzu přišlo rovnou vyloučení ze střední, kvůli mně zřejmě Cruela oprášila staré zvyky.
Blair H. xP