42.strana

3. července 2010 v 11:25 | May |  oheň a voda
April se s nažila mezi davem najít Emily, ale ze své rozhledny na stromě ji neviděla. " Kde teď může jen být." dumala. Potom přeskočila na jinou větev, aby se podívala z dalšího úhlu, ale znova nic. Hned nato hledání vzdala a seskočila ze stromu dolu. Při tom najednou zafoukal vítr a růže se z jejích vlasů uvolnila. Popoletěla pár metrů od ní a pomalu dopadla na zem.
     
Když se pro ni shýbala, někdo k ní přišel.
" To ses tak oblékla kvůli mně." řekl hlas rejpavě. April se hned otočila, aby zjistila, kdo to je.
" Tak to sotva! Udělala jsem to proto, abych nevyčnívala z davu." oznamovala Chrisovi, který byl on, kdo to k ní přišel.
" Aha… Doufám, že ti nevadilo, že jsem tu nebyl při západu slunce."
" Ani v nejmenším." odpověděla mu a v mysli byla za to opravdu ráda. Chris se najednou pousmál a zeptal se:
" Co si dělala na tom stromě?"
April tahle otázka zaskočila a chvilku přemýšlela, co by mu na to měla odpovědět " Eh…" Potom ale od ní nastal obrat: " Tobě se tu nemusim zpovídat."
" Fajn, do ničeho tě přece nenutím." obhajoval se Chris klidným hlasem, zároveň, ale působil chladně, jenže to skoro pořád. Dál tam jen tak stáli a ani jednomu slova nedocházela, dá se říct, že to byla taková přestřelka kdo koho, čím trumfne.
" Můžeme se alespoň pro jednou bavit normálně." navrhla April, když už toho měla dost a Chris s tím jen souhlasil.

V tu chvíli ale ani jeden z nich neměl, co by řekl, ale pak April napadlo jedno téma. Jednalo se o Fénixův souboj. Během jejich rozhovoru April zjistila zajímavou informaci. Že Chris ho vyhrává pravidelně rok po roce. Teď je ve třetím ročníku, což znamená, že letos bude obhajovat titul z prvního a druhého ročník. Když tak o tom mluvil dál April byla trochu v šoku. Nemyslela si totiž, že by mohl být až tak dobrý. Najednou se tam z nenadání před ní objevila Emily, která tam doslova skákala radostí.
" Na tenhle večer nikdy nezapomenu." a začala objímat plyšového medvěda, kterého dostala od Robbyho, který ho vyhrál v jedné soutěži. April jí mávala rukou před obličejem, ale Emily jako by byla smyslů zbavená.
" Ta je mimo." řekla April, potom se ale hned rozhlédla a zeptala se Em:

" Kde máš Robbyho?"
" Šel koupit pití." odpověděla a dál se věnovala objímaní plyšové výhry pro ni.
" Ta se jen tak z toho nevzpamatuje." dodal Chris, který stál kousek od April.
" V tom máš asi pravdu." souhlasila otráveně. Po chvilce se tam objevil i Robby a v ruce držel, už prve zmíněné pití. Potom se s April a Chrisem rozloučili a jak náhle přišli tak i odešli.
     
April hned nato nahodila vyjukaný výraz a zeptala se " To co jsme teď viděli, byl sen?"
" Ne, noční můra." odpověděl jí. April se na něj otočila a řekla, že to je celkem trefný. Dál se tam raději nezdržovali a odešli dřív, než by se něco takového mohlo znova opakovat. 
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám tato kniha?

Ano...je super 81.1% (73)
Tak napůl 7.8% (7)
Ne...nelíbí 11.1% (10)

Komentáře

1 saunta saunta | Web | 6. července 2010 v 20:52 | Reagovat

ou zajímavé jinač pěkný dess

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama