Červenec 2010

Nekonečná párty jménem složitý život *5

13. července 2010 v 14:29 | Diggy |  nekonečná párty
nekonečná párty

! Nedoporučuji číst tento díl pokud vám neni 15 let. Je tam použito lehce erotické téma. Kliknutím na celý článek neberu za jakékoliv následky zodpovědnost !

Záhadný případ (7./4)

10. července 2010 v 21:46 | May |  Záhadný případ7
123


Potom si uvědomila, že vlastně nic neví o tom, s kým tu bojoval. Položila mu tedy otázku, kdo to byl.
" Myslím si, že ti do takových věcí nemusí nic být." poznamenal s neochotou jí něco dalšího vysvětlovat.
" To říkáš brzo nato, kolik věcí se mi už s tebou přihodilo."
" No právě." ozval se hluboký bručivý hlas. Lexi se rychle otočila za sebe a uviděla blízko ní stát velkého černého pantera se šedivými pruhy po celém těle. Lexi nevěřila svým očím, lekla se a rychle se schovala za Hydeho.
" Geko, kde si byl tak dlouho?" začal s ním mluvit.

44.strana

8. července 2010 v 10:50 | May |  oheň a voda
" Vstávej Emily, máme spoustu práce." volala April brzo po ránu. Ta sáhla po svém budíku, protože byla zvědavá kolik tak může být.
" Vždyť je půl šestý a je neděle." oznamovala s pomalým zívnutím, ale zároveň se divila tomu, že je April v tuhle dobu vzhůru.
" No právě." radovala se April a vzápětí jí připomněla, že dneska je Fénixův souboj. Emily, ale zajímalo, proč by měla vstávat takhle brzo i ona.
" Protože je volná tréninková hala a tebe potřebuju pro jednu maličkost." dodala a čekala na Em, až bude oblečená.
     
Uplynulo patnáct minut a obě dvě byly připravené jít. Když tam dorazili, April měla pravdu s tím, že tu nikdo nebude. Taky kdo by se před sedmou hodinou ranní sem hrnul.
      Hala byla speciálně upravená na použití magie. Znamená to, že tam jsou pomůcky k trénování přesné střely, k obraně, k výdrži a k další mnoha věcem, na které si vzpomenete. To je výhoda prestižní střední školy. " Tak jo, začneme!" řekla April a dala do ruky Emily stopky.
" Nedávno jsme to ale měřili." informovala Em.
" Jistota je jistota." odvětila April a zažehnula svůj plamen.

Potom se ve vzdálenosti deseti metrů od ní objevily terče, do kterých se začala strefovat ohnivými plameny. Po chvilce se k nim přidaly i střely, kterým se musela vyhýbat. Tím to začalo být náročnější, hlavně co se týče fyzičky. Naštěstí tu měla April velmi dobrou a tak jí nedělalo moc velký problém jim v čas uhnout. Když se rozehřála, použila svoji maximální sílu. Najednou jí začaly zčervenávat konečky vlasů a to se pomalu šířilo výš. Až po nějaké době byly vlasy červené pět centimetrů od kořínků.

Záhadný případ (7./3)

7. července 2010 v 16:00 | May |  Záhadný případ7
123


Rachel se dál zamyslela a pokračovala dalším dotazem, " A je tu ještě někdo o kom nevím?"
Hned jak to Lexi uslyšela, vzpomněla si na Hydeho. Nechápala, proč se jí vybavil zrovna on. Rychle tuhle svoji myšlenku vypověděla ze své hlavy a odpověděla, že není o kom dalším vědět. Potom se podívala na hodiny a oznámila, že už je pozdě, že by měla jít. Popadla svůj batoh přes rameno, kde měla ještě věci ze školy a vyrazila směrem domů.

43.strana

6. července 2010 v 21:39 | May |  oheň a voda
April byla dva kroky za Chrisem, který šel směrem ke školní knihovně. Před budovou se zastavil a April se už chystala zeptat, co je, ale pak to uviděla. Vchod do knihovny byl celý zmrzlí.
" Led." řekla překvapeně April a dál tam stála a koukala, ale zato Chris šel až ke dveřím. April nechtěla být pozadu a šla za ním. Chris se potom na ni podíval a zeptal se jí, jestli by dokázala vchod zbavit toho ledu.

" Žádný problém." a sotva to dořekla, objevil se ornamentový prsten a April už v ruce držela zažehnutý plamen. Pak už ho jen zvětšila a jako bomba prorazila ledovou stěnu, která bránila, aby se dostali dovnitř. Chris šel jako první a April za ním. " Myslíš, že ten kdo to udělal je ještě tady?" zeptala se s odvahou v hlase.
" Kdo ví. Buď tedy ve střehu." varoval ji.
      Když byli ve vnitř, April se postarala o světlo ze svého plamene, aby viděli, jak to tam vypadá. Všechno bylo pokryto tenkou vrstvou ledu. April hned začala přemýšlet nad tím, jak udělá další referát, který jí Darcy Moon dala, jestliže jsou všechny knihy v knihovně zmraženy. Pak ale uslyšeli nějaký zvuk, který šel až ze zadu z oddělení historie. Proto pospíchali, aby dotyčného ještě stihli, ale našli tam jen okno, které bylo otevřené do kořán. " Sakra! Je pryč." rozčilovala se April, ale zároveň si vzpomněla, že takhle zledovatělou místnost už viděla, jenže nějak nevěděla kdy.

Osudy na cestě - Lesbická láska

5. července 2010 v 19:33 | Diggy |  osudy na cestě
Osudy na cestě
Tak co bych k tomu asi měla říct, no prostě jsem lesba. Nevim, co se to semnou stalo ani jak se to všechno stalo, ale prostě je to tak. Sem lesba a nic stim bohužel neudělám, ani já ani mí rodiče ani přátelé. Myslela jsem si, že mě nic takovýho potkat nemůže, jenže jsem se v tomhle velice zmýlila.

Záhadný případ (7./2)

5. července 2010 v 13:04 | May |  Záhadný případ7
123


Pohladila ji a zeptala se pohledem na Logana, jak se jmenuje.
" Silver." odpověděl, když se posadil na svoji točitou židli u pracovního stolu.
Lexi se potom opět podívala zpátky na kocoura, " To mě teda nenapadlo, že ty by si mohl mít domácího mazlíčka."
Logan se jen pousmál a dodal, že ho nebere, jako domácího mazlíčka. Lexi trochu zarazilo to, že moc nepochopila, co tím myslel: " Takže je z ulice?"
" Tak nějak." vyjádřil se opět nejasně.

Záhadný případ (7./1)

3. července 2010 v 11:47 | May |  Záhadný případ7
123

Toho dne Lexi kráčela parkem směrem na policejní stanici a při pohledu na zatažené nebe, si jen pomyslela, kdy začne pršet. Opět nesla tašku s jídlem pro Trevise.
" Možná by si měl s tím ládováním brzdit." podotkla hned, když si všimla, jak se dychtivě podíval do tašky, až mu málem skápla slina.
" Brzy určitě začnu." odpověděl, tak aby jí uklidnil, ale Lexi mu stejně nevěřila.

42.strana

3. července 2010 v 11:25 | May |  oheň a voda
April se s nažila mezi davem najít Emily, ale ze své rozhledny na stromě ji neviděla. " Kde teď může jen být." dumala. Potom přeskočila na jinou větev, aby se podívala z dalšího úhlu, ale znova nic. Hned nato hledání vzdala a seskočila ze stromu dolu. Při tom najednou zafoukal vítr a růže se z jejích vlasů uvolnila. Popoletěla pár metrů od ní a pomalu dopadla na zem.
     
Když se pro ni shýbala, někdo k ní přišel.
" To ses tak oblékla kvůli mně." řekl hlas rejpavě. April se hned otočila, aby zjistila, kdo to je.
" Tak to sotva! Udělala jsem to proto, abych nevyčnívala z davu." oznamovala Chrisovi, který byl on, kdo to k ní přišel.
" Aha… Doufám, že ti nevadilo, že jsem tu nebyl při západu slunce."
" Ani v nejmenším." odpověděla mu a v mysli byla za to opravdu ráda. Chris se najednou pousmál a zeptal se:
" Co si dělala na tom stromě?"
April tahle otázka zaskočila a chvilku přemýšlela, co by mu na to měla odpovědět " Eh…" Potom ale od ní nastal obrat: " Tobě se tu nemusim zpovídat."
" Fajn, do ničeho tě přece nenutím." obhajoval se Chris klidným hlasem, zároveň, ale působil chladně, jenže to skoro pořád. Dál tam jen tak stáli a ani jednomu slova nedocházela, dá se říct, že to byla taková přestřelka kdo koho, čím trumfne.
" Můžeme se alespoň pro jednou bavit normálně." navrhla April, když už toho měla dost a Chris s tím jen souhlasil.


May se hlásí ♥

2. července 2010 v 13:15 | May |  May
Po delší absenci z mé strany, která nastala kvůli stěhování, ukončení prváku atd., =) se ten, kdo četl Záhadný případ může těšit na 1.díl 7.série >Ta se tu objeví zítra<

h1


41.strana

2. července 2010 v 13:05 | May |  oheň a voda
Vylézt na nějaký strom, to April nedělalo žádný problém, protože jako
malá tam byla pořád. Pravou rukou se chytla první větve, která byla nejblíže a levou se přitáhla. Během chvilky byla nahoře a hledala si správné místečko s pěkným výhledem. V tu chvíli najednou školní zvon, který byl v nejvyšší věži už přes čtyři sta let, odbil osmou hodinu a slunce pomalu začalo zapadat.
Pustila se hudba a všechny páry se daly do dlouho očekávaného tance.
     
Bylo to jako v pohádce. Hudba hrála, slunce okolí zabarvovalo do tmavých odstínů a v tom momentě světýlka, která byla pověšená na všech okolních stromech, se rozsvítila i na tom, kde byla April.
" Něco takového jsem teda nečekala." řekla si pro sebe, když koukala na tu nádheru.
     
April ani nevěděla proč, ale najednou si vzpomněla na něco, když byla ještě dítě. Bylo to ještě za života jejích obou rodičů, kteří za záhadných okolností zemřeli před deseti lety. Vzpomínka se týkala jednoho večera, kdy byla s rodiči na snobském plese pro bohaté, kam je pozvali rodiče Emily. Hrozně se tam nudila. V té době ji bylo pět let a tam se poprvé seznámila s Emily. Hned si padli do oka a April jí přemluvila k něčemu, čím by to tam mohli oživit. Emily jako poslušné holčičce se z počátku do toho moc nechtělo, ale nakonec souhlasila. Jenže se jim to vymklo z rukou a nadělali tam spolu pěknou paseku. " To byly časy." ušklíbla se April, při téhle vzpomínce.

Osudy na cestě...nový příběh na pokračování o skutečném životě

1. července 2010 v 15:47 | Diggy |  diggy
Připravuji pro vás zbrusu nové příběhy...Něco na oko jiného, než jsem psala doposud.
Budou to příběhy, plné osudových okamžiků. Možná vás to rozpláče, rozesměje, ale myslím si, že hlavně vás do donutí přemýšlet...
Příběh bude napsán formou výpovědí lidí, kterým se stalo něco osudoveho, něco, co jim změnilo život.
Čekujte náš blog, kde se už brzy objeví předmluva a  první díl :)

Osudy na cestě