♫ Music Life ♫ [9]

24. října 2009 v 11:51 | May |  Music Life


" Kdo to je?" zeptala se zvědavě May.

" Jmenuje se Krystin. Je to taková stereotypická holka, nijak výrazná, taková normal. Ale zaslechla jsem o ní, že je citově omezená, zkrátka chladná a nic jí nerozhází."
" To zní zajímavě." dodala May, potom se znovu obrátila na Miki a řekla jí, že zítra spolu za ní zajdou, aby se jí zeptaly. Miki neměla nic proti a s radostí souhlasila.

Když probraly ještě pár detailů, May schůzku rozpustila a podotkla, že zítra se tu sejdou zas. Opět z místnosti vycházela jako poslední, aby mohla zamknout. May vytahovala klíč a chystala se ho strčit do zámku, v tu uslyšela po chodbě se rozléhat nějaké chlapecké hlasy. May se do dáli pozorněji podívala a ke svému zděšení zjistila, že to je skupina Mystery Blaze a všichni její čtyři členové, tedy včetně Matta. Miki a Naomi si jich také všimly." A heleme se koho tu máme." dovolil si říct jako první Matt, když skupina došla až ke třem dívkám.
" Co tu děláte, když už je dávno po škole?" ozval se hned po něm kytarista Jimmy.
Miki se na něj tak podezřívavě podívala a s radostí mu chtěla odpovědět, ale May dlaň jí přistála na puse a mluvila za ní: " To je tajemství."
" Proč ten vánoční stromeček nenecháš mluvit?" ozval se znovu Jimmy, který si nemohl odpustit poznámku na Mikin vzhled.
May se pousmála, rychle dala z Miki pusy ruku pryč, protože navážet se do jejího vzhledu nezůstane nepotrestáno. Miki se zhluboka nadechla a zařvala: " Jaký vánoční stromeček!?…" a to zdaleka nebylo všechno.
" Ts." ukončila tímto zvukem svůj proslov, otočila se a dupotavým krokem odcházela. Naomi ji následovala a May se na kluky jen s úsměvem podívala a také vyrazila za holkami.
" Co to bylo za blázna?" divil se Jimmy, který si to ještě všechno, co mu řekla, od ní přebíral.
" Raději to neřeš a zapomeň na to." navrhl mu Matt.

May se s holkami před školou rozloučila, protože si musela jít koupit poslední učebnice, které jí chyběly. Když došla k jednomu náměstí, tak na druhém konci něj uviděla obchod, kde by to mohla koupit. Po čtvrť hodince odcházela s plnou taškou. " To by mělo být už asi všechno." radovala se May, že má tyhle nudné nákupy za sebou. Potom se vydala zpátky na kolej.
V pokoji hodila batoh a tašku na stůl. Vytáhla si jisté papíry, které jí měly pomáhat se zpěvnými cvičeními.
I když její myšlenky se teď zaměřovaly na úplně něco jiného. " Takže Kristyn, která by hrála na bicí. No snad to vyjde. A jestli jo, tak první krok budeme mít za sebou." usmívala se spokojeně, ale zároveň ji napadlo, co když to nepůjde podle jejích představ. Raději tedy neřešila, co jak bude a šla na zpěvné cvičení, které měla do zítřka umět.

Po dvou hodinách "mučení", když už se venku stmívalo, May dostala hlad, a jelikož v pokoji už nic k zakousnutí neměla, rozhodla se navštívit jedno malé bistro kousek od koleje. Popadla klíče a peníze a vyrazila. Obešla jeden blok a byla tam. Vešla dovnitř a koho tam k její smůle nepotkala. " Sakra. Na toho fakt nemám náladu." říkala si pro sebe, když směrem k ní pomalým krokem šel Matt a hned za ním Jimmy, který si z nebohé Miki tropil vtípky.

" Ale, ale…, koho to tu máme, kde máš tu svojí partičku?" zeptal se rovnou Matt, jakmile se před ní zastavil.
" To nemám ponětí." odpověděla mu a snažila se ho obejít. On jí, ale opět stál v cestě. " Ještě něco?" zeptala se už netrpělivě May, protože její hlad každou vteřinou vzrůstal.
" Jo ještě jednu věc." a podíval se na ní vážněji, " Jestli s tou tvojí partičkou chcete založit skupinu, rovnou to zabal. Nemáte šanci."
May se na něj pousmála, dala ruce v bok a sebevědomě řekla: " Zkus nás zastavit." Mattovi i Jimmymu se podívala do očí a odešla k pultu si něco objednat.
" Ta holka mi začíná lézt na nervy." utrousil poznámku k Jimmymu při jejich odchodu z bistra.

" Co to bude." zeptal se jí prodavač, když si vybírala z menu. May se na něj podívala, zapřemýšlela a řekla nabídku dne. May si odnesla taštičku plnou dobrot. Na pokoji všechno během chvilky snědla, protože měla opravdu velký hlad. Potom si lehla do postele a snažila se rychle usnout.

Zítra se totiž bude konat na konzervatoři seminář ohledně hudby, na který plánovala, že půjde.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lilly twe SB-čko čo te lowuje:o) lilly twe SB-čko čo te lowuje:o) | Web | 24. října 2009 v 12:06 | Reagovat

Dobrá časť aj ked tak trošku nezáživná... ale newa... a ten mikin proslov simohla nechat urcite to muselobyt zaujimavee :o)
pokracko

2 Peťula Matějík- vaše spolužačka, kámoška a fanynka!! ♥♥ ☺ Peťula Matějík- vaše spolužačka, kámoška a fanynka!! ♥♥ ☺ | E-mail | 24. října 2009 v 15:11 | Reagovat

mně se kapča náhodou líbila:)

3 Dixi Dixi | 24. října 2009 v 18:25 | Reagovat

Mě se to náhodou opravdu moc moc líbilo a těšim se na další dílek :)))

4 anjelik120 anjelik120 | E-mail | 24. října 2009 v 20:23 | Reagovat

ahoj kedi pridas dalsiu cast pribehu ohen a voda ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama