♫ Music Life ♫ [7]

17. října 2009 v 12:01 | May |  Music Life


Když šla May po chodbě, všimla si, že před ní zahnula po schodech dolů ta černě oblečená holka, kterou potakala tehdy v parku, a která tam zapomněla tu peněženku. May si uvědomila, že tu peněženku měla s sebou v batohu a tak se za ní rozběhla.
" Ahoj, promiň, že tě zase ruším, ale tam v parku jsi nechala peněženku." pozdravila ji May a podala ji jí.

Černovlasá dívka jí pomalým pohybem ruky vzala a nesměle poděkovala.
" Není za co, tak se zatím měj Naomi." rozloučila se s ní May a řekla už jí i jejím vlastním jménem, protože ho už konečně věděla. Dívka se za ní jen ohlédla a dívala se, jak May odcházela pryč.
Měla totiž namířeno do další učebny na hodinu literatury. Procházela zrovna jednou částí budovy, kde se nacházely zkoušecí místnosti na hraní na hudební nástroje.
Jedna taková místnost měla takové to průhledné sklo a May ze zvědavosti nahlédla dovnitř a tam uviděla extravagantní Miki, jak hraje na baskytaru.
" Aha, takže baskytara." začala se lišácky usmívat May, protože jí v hlavě napadl jeden zajímavý nápad. S dobrou náladou se tedy nakonec po chvilce přemístila do své učebny.


O velké přestávce vytáhla May Miki ze školy a šly společně do parku. Miki z počátku moc nechápala, co tam chtěla dělat a tak se tedy na to zeptala. " Brzy se dozvíš." řekla tajemně May a na rozcestí se vydala doprava. Po menším klesání obě dvě skončily u menšího jezírka, kde na druhém břehu od nich seděla zády k nim do černa oblečená dívka s již známým jménem Naomi.

" Kdo to je?" zašeptala Miki směrem k May. Ta se na ní jen podívala, pousmála se a vydala se za ní. Naomi se jich tak trochu lekla, protože nebyla zvyklá, že jí tu někdo navštěvoval.
" Hele nejsi ty z druháku." vyjekla na ní otázku Miki, která nejdřív mluvila a až pak myslela.
" Miki." okřikla ji lehce May, potom se na Naomi opět podívala a spustila, " Zase se omlouvám, že jsem tak neohlášeně přišla, ale mám pro tebe jistou nabídku." pak se podívala i na Miki, aby poukázala na to, že jí se ta nabídka taky týká. Obě dvě tedy byly zvědavé, co z May vypadne.

" Všimla jsem si, že skvěle hrajete na svoje nástroje, Naomi na kytaru a ty Miki na baskytaru." tady May použila menší odmlku, aby je ještě víc napnula, " Co říkáte na to, založit vlastní skupinu?"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Peťula Matějík- vaše spolužačka, kámoška a fanynka!! ♥♥ ☺ Peťula Matějík- vaše spolužačka, kámoška a fanynka!! ♥♥ ☺ | E-mail | 17. října 2009 v 14:07 | Reagovat

haha!! já sem to řikala, že z těhle dvou se stanou členky kapely!!!:D super, pokráčko teri!:-)

2 lilly twe SB-čko čo te lowuje:o) lilly twe SB-čko čo te lowuje:o) | Web | 17. října 2009 v 14:20 | Reagovat

waw super ... a may bude aspievaat???? ...
inak pokrackoooo

3 NiKa NiKa | 17. října 2009 v 16:28 | Reagovat

:) moc pěkné, jsem zvědavá jak to s nima dopadne :) Ta May je určo jako zpěvačka, když tam mají dvě kytaristky a sháněj ještě bicí :)))))

4 Dixi Dixi | Web | 18. října 2009 v 11:27 | Reagovat

Moc skvělý díl :-) Těšim se na další, protože mě zajímá, co ony na to založit si vlastní skupinu řeknou :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama