♫ Music Life ♫ [5]

6. října 2009 v 18:15 | May |  Music Life


(Tenhle díl je v porovnání s ostatními delší, ale to snad vadit nebude:)


May čekala omluvu nebo alespoň něco významově příbuzného, ale ono nic. Ten kluk si to zkrátka štrádoval dál.

Tohle si May nenechala líbit a tak na něj zavolala, ať příště kouká, kam jde. Ten kluk se najednou v chůzi zastavil, dokonce i studenti okolo, pomalu se na ní otočil a na jeho tváři se objevil takový ten namyšlený úsměv. Potom k ní přistoupil o pár kroků blíž a řekl: " Určitě prvák, co? Těm to na poprvé odpouštim, ale ať už se to neopakuje, příště bych nemusel být tak shovívavý."
May nemohla uvěřit, co jí řekl a samozřejmě instinktivně se začala bránit:

" Odpouštět co? To ty jsi do mě vrazil."
" Asi teda nevíš, kdo jsem, že se ke mně tak chováš." dovoloval si dál.
" Ehmm…, měla bych? Protože podle toho, jak se chováš, bych tě znát nechtěla." Pravda byla, že May věděla o koho se jednalo, ale její strategie, byla to popírat. Na chodbě atmosféra pomalu začala houstnout.
" Tak já tě teda obeznámim. Já jsem Matt, leader skupiny Mystery Blaze. To ti určitě už něco říká. A co ty? Podprůměrná školačko, kterou tady nikdo nezná."
" O mém jméně určitě brzo uslyšíš." usmála se May, otočila se a pokračovala v chůzi.
" To sotva." řekl si tiše pro sebe Matt a společně se svojí skupinou, též pokračovali.


May se zastavila až u schodiště, kde se spokojeně opřela o zábradlí. V tu chvíli jí doběhla Miki s úžasem ve tváři. " No páni, já na to nemám slov. A jak můžeš být po tomhle tak klidná? Ty si přece věděla celou tu dobu, kdo to je."
" Jo, bohužel. Takovýhle típky by vůbec neměli pouštět k mikrofonu."
" Souhlasím s tebou jen, kdyby nebyl tak hezkej." rozplývala se tam Miki, potom se zase vrátila do reality a dodala, " Dobře, uvidíme se ve tři na koncertě, bude nářez. Tak papa." Jakmile se Miki rozloučila, běžela si to po schodech dolů.

Když skončilo dnešní vyučování, které bylo díky Alpha Koncertu zkráceno, May si ještě před onou událostí zašla na kolej odnést si věci. Batoh položila na stůl a sedla si na židli. Pomalu se na ní otáčela, až skončila čelem k oknu, které bylo zatáhnuté neprůhlednou záclonou. May se naklonila a odryla ji. Z okna viděla přímo do protějšího okna chlapecké koleje.
Jak už prve odhadovala, tak tyhle dvě koleje byly od sebe maximálně metr a půl daleko. Ale vzhledem k tomu, že to protější okno, též mělo závěs, nešlo skrz něj nic vidět. May se potom hlavou mihla myšlenka, čí ten pokoj asi je. Dál se ale nemohla zdržovat a pelášila na koncert.

Do haly se hrnul dost velký počet studentů, protože s netrpělivostí čekali, až ta show začne. May si chytře vyčkala, až ta tlačenice skončila a teprve pak šla dovnitř. Skoro se tam brodila davem, aby si našla nějaké dobré místo, odkud uvidí. Také mezitím zkoušela hledat Miki, ale ta nikde poblíž nebyla. Pak ale najednou May uslyšela známý pisklavý hlas.
" May! Tak tady si. Tě celou dobu hledám." culila se na ní Miki.
" Jsem zrovna teď přišla." Sotva jí to dořekla, koncert začal.

První skupina, která dneska vystoupí, byla dívčí kapela Lovely v čele se zpěvačkou Jessicou blonďatou holčinou v růžové, jako celá její skupina, které v loni vyhrály třetí místo v soutěži Omega Koncert. A v podstatě na Alpha Koncertu se jedná o to ukázat, to s čím si své místo zasloužili. Tedy zahrají stejnou skladbu, jako na konci roku. U Lovely to byla píseň Rose (růže).
Při za znění posledního tónu, sklidily potlesk od studentů nacházející se v hale a dále před další skupinou, která měla následovat, se ještě vložila hudební vložka, což znamenala krátká ukázka školního orchestru.

Po deseti minutách se dirigent otočil na diváky, uklonil se a společně s orchestrem odešel. Najednou se v hale ozval bouřlivý potlesk, protože teď měla na řadu přijít rock-popová chlapecká skupina Mystery Blaze v čele s tmavě hnědovlasým zpěvákem Mattem, kteří na Omega Koncertu obsadili druhé místo.
Matt svým klasickým gestem pozdravil studenty a ti začali znova pořádně tleskat a pištět. Zkrátka to tam bylo připraveno na pořádný rockový koncert. Členové jeho skupiny Jimmy, Alex a Oliver kývli, že už můžou začít a v zápětí se ozval první tón Jimmyho kytary.

" Bomba!" volala nahlas Miki, která byla tou hudbou unesená. May stála vedle ní a snažila se vnímat tu hudbu a ne ukřičenou Miki. Naštěstí to bylo docela snadné, protože zdejší aparatura, byla teda něco. Hned jak dohráli, zazněl obrovský potlesk a výkřiky fanynek, které s sebou měly i připravené transparenty s typickými love nápisy.

Samozřejmě opět následovala hudební vložka a o chvíli později se konečně objevili vítězové Omega Koncertu.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dixi Dixi | Web | 6. října 2009 v 19:32 | Reagovat

Super část! :))))

2 El@ El@ | 6. října 2009 v 19:56 | Reagovat

Ten rozhovor mezi May a Mattem byl dobrej :-)))) pěknej dílek.

3 El@ El@ | 6. října 2009 v 19:56 | Reagovat

A jsem zvědavá, která skupina to vyhrála :)))

4 Peťula Matějík- vaše spolužačka, kámoška a fanynka!! ♥♥ ☺ Peťula Matějík- vaše spolužačka, kámoška a fanynka!! ♥♥ ☺ | E-mail | 6. října 2009 v 20:29 | Reagovat

[2]: jj, taky se mi tahle část líbila:)

5 lilly twe SB-čko čo te lowuje:o) lilly twe SB-čko čo te lowuje:o) | Web | 6. října 2009 v 20:48 | Reagovat

waw superpokracko rychlooo

6 lilly twe SB-čko čo te lowuje:o) lilly twe SB-čko čo te lowuje:o) | Web | 8. října 2009 v 18:47 | Reagovat

……..♥..lovel…♥
…..♥..lovelovelo…♥
…♥..lovelovelove….♥
..♥.lovelovelovelove…♥…………….♥….♥
.♥..lovelovelovelovelo…♥………♥..lovel….♥
♥..lovelovelovelovelove…♥….♥…lovelovelo.♥
♥.. lovelovelovelovelove…♥….♥…lovelovelo.♥
.♥..lovelovelovelovelove…♥..♥…lovelovelo…♥
..♥…lovelovelovelovelove..♥…lovelovelo…♥
…♥….lovelovelolovelovelovelovelovelo…♥
…..♥….lovelovelovelovelovelovelov…♥
……..♥….lovelovelovelovelovelo…♥
………..♥….lovelovelovelove…♥
……………♥…lovelovelo….♥
………………♥..lovelo..♥
Tohle srdíčko pošli všem svým SB, aby věděly že je máš rád/a!!! Pokud to nepošleš, znamená to, že je nemáš rád/a a že nechceš být jejich SB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama