Em@il (7)

14. srpna 2009 v 5:03 | May |  Em@il

-----Ela se ráno probudila do slunného a nedělního rána. Pomalu ze sebe odkryla peřinu, dlouze si zívla a ve svém pyžamu se včeličkou uprostřed trička a také na levém boku kraťas, se přesunula ke stolu s notebookem. Ale ještě než najela na svůj blog, ze šuplíku vytáhla čelenku, kterou si dala na hlavu tak, aby ji ofina nelezla do očí. Ano, to byl Ely ranní jednoduchý účes. Vlasy rozcuchané ze spaní a v nich jen čelenka zabraňující v padání vlasů do obličeje.

-----Jak už tedy měla v plánu, najela na blog a začala psát svůj dnešní příspěvek. O školních dnech je psala vždycky jen navečer, ale o víkendu je psala i ráno. Většinou to bylo o jejích bláznivých snech, takže nakonec z toho vždycky vznikla taková zvláštní jednorázová povídka.


-----Poté co to dopsala, šla do skříně se obléknout do toho, v čem dneska bude. Nabízelo se jí několik možností, ale vzhledem k tomu, že venku byl krásný hřejivý den, rozhodla se pro tílko na ramínka a plátěné tříčtvrťáky. Vzala si pouzdro s foťákem a po schodech běžela dolů do kuchyně, kde už měla připravenou snídani. Dala si ji do sáčku a vyběhla ven z domu. Popadla svoje kolo a jela pryč. Dojela kousíček za město na louku, kde rostly fialově zbarvené květiny různých druhů. Vytáhla foťák z pouzdra a tam začala fotit obrázky do svého dnešního alba, které se chystala udělat a dát na blog.

-----Za necelou jednu hodiny měla doděláno a na kole se vracela zpátky domů přes jedno z náměstí ve městě. Tam si udělala ještě malou pauzu. Zastavila u jedné volné lavičky a ze sáčku vytáhla snídani a zakousla se do ní.
" Ahoj, rád tě vidím." pozdravil ji přívětivým hlasem a po sléze Ela zjistila, že to byl Michael. Ta právě dojedla poslední sousto ze své housky. Postavila se naproti němu a také ho pozdravila, ale pak hned dodala, že už bude muset jet.
" Dobře, tak ještě než půjdeš, chtěl jsem se tě zeptat, jestli máš v sobotu čas. Když tady bude ta pouť mohli bychom tam jít spolu?" zeptal se ostýchavě.
Ela se na něj překvapeně podívala a neměla nato v tu chvíli slov.
" Jen se tak sejít." upřesnil to, když Ela nijak nereagovala.
Potom se probudila a v pomalejším tempu řekla: " Eh…, proč ne." Znovu se u ní dostavil ten stav, kdy jí její oči přeletovaly z jeho očí a zase na zem. Michael se radostně usmál a dodal, že se na to těší. Ela souhlasně přikývla hlavou a po rozloučení odjela na kole.

-----Jakmile byla doma, první místo, kam zamířila, byl notebook, protože to, co se stalo na náměstí, musela napsat na blog.

Dnešek začal jako úplně ty ostatní, ale závěr dopadl naprosto jinak. Při zpáteční cestě jsem se zastavila, abych si mohla dojíst snídaní. Tam jsem potkala toho přívětivého kluka (takhle ho nazývala na svém blogu). Chvíli jsme si povídali a on potom navrhl, že bychom mohli jít spolu na sobotní pouť. Já zprvu opravdu neměla slov, až nakonec jsem mu opověděla ano. Bylo to správné rozhodnutí?

Po chvilce se tam objevil nový komentář.

BlueKnight: Jasně, že byl. Tohle ti jen prospěje. Když si odpověděla ano, znamená to, že v sobě určitě máš sebevědomí.

PurpleFlower: Asi máš pravdu :) Za zkoušku to stojí, ne?

BlueKnight: Jo… stojí

-----Ela v sobě ucítila menší úlevu, a že by to tu sobotu mohla zvládnout. Ještě než se s ním rozloučila, napsala mu velké díky.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Kdo si myslíte, že je BlueKnight?

Michael 49.5% (46)
Daniel 39.8% (37)
někdo jiný 10.8% (10)

Komentáře

1 lilly TwOjE Sb- čKo čO tA lUbI:o) lilly TwOjE Sb- čKo čO tA lUbI:o) | Web | 14. srpna 2009 v 20:42 | Reagovat

waw dobre... len tak dalej pokracko rychlo

2 4you 4you | 14. srpna 2009 v 21:03 | Reagovat

moc pěkné :))

3 Dixi Dixi | 15. srpna 2009 v 17:23 | Reagovat

fakt fešný, těšim na další... :D

4 Lolo Lolo | 16. srpna 2009 v 9:42 | Reagovat

souhlas s komenty výš, je to hezký.. :))

5 Peťula Matějík- vaše spolužačka, kámoška a fanynka!! ♥♥ ☺ Peťula Matějík- vaše spolužačka, kámoška a fanynka!! ♥♥ ☺ | E-mail | 16. srpna 2009 v 9:48 | Reagovat

mazec Terko:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama