Em@il (2)

1. srpna 2009 v 7:15 | May |  Em@il
-----Po škole Ela jela na kole domů. Jakmile dojela, opřela ho o plot u malého domku a běžela dovnitř. Její máma v tuhle dobu nebývala nikdy doma, protože byla v práci. Ela položila školní tašku na postel a sedla si ke stolu k notebooku. Začala hned psát na svůj blog nový příspěvek, o tom že k nim dneska do třídy přešli dva noví spolužáci. Když to měla hotové, vypnula počítač a měla v úmyslu se tam večer podívat. Touhle dobou ji totiž na její nové příspěvky BlueKnight psal komentáře.
Ano, jejich přátelství už přetrvává takhle dlouho a stále tam působí to kouzlo, že ani jeden neví, jak se ten druhý jmenuje :).

-----Pravdou je, že BlueKnight věděl o Ele víc, než ona o něm. Protože Ela ve svém blogu píše o věcech ze svého života. Vlastně ona píše o sobě a BlueKnight jí vždy poradí, povzbudí, zkrátka jí pomáhá v rozhodování, když nad něčím váhá a podobně.

-----Ela si lehla na postel, vzala do ruky jednu z knih, které měla vypůjčené z knihovny a dala se do čtení. Bloging, čtení a fotografování patřily mezi její tři nejoblíbenější koníčky, kterými trávila volný čas. Hodiny ubíhaly, a když se Ela podívala na budík, zjistila, že už je sedm. Knihu položila na polici k ostatním a šla se podívat na blog. Stiskla odkaz na nové komentáře a byl tam jeden, od BlueKnight. Byl to komentář k příspěvku, kde Ela psala o těch nových klucích na škole.


BlueKnight: Tak to je tvoje příležitost se s někým seznámit. Hlavně si musíš věřit a vykročit tou správnou nohou.

" Věřit si? Hmm… to z ní pěkně, ale u mě to bude těžký." mumlala tiše Ela, když toto psala jako svoji odpověď. Potom se hluboce nadechla a celými zády se opřela o židli.

BlueKnight: Já ti věřím

-----Na Ele se objevil překvapený výraz a potom úsměv. Druhý den ráno seděla brzy ráno na autobusové zastávce a plavala ve svých myšlenkách. Zvažovala možnost, že by se mohla seznámit s těmi novými žáky. Tu najednou na zasněnou Elu zatroubil řidič busu, aby ho nezmeškala jako minule už několikrát. " Když čekáš na zastávce, tak bys měla dávat pozor, jestli už nenastupuješ." utrousil poznámku řidič s dobrým úmyslem. " Dobře." odpověděla s polo úsměvem na tváři a posadila se do první sedačky k oknu.

-----O několik hodin později na školním dvoře o velké přestávce. Ela šla pomalou chůzí, kousala svoji po domácku udělanou housku a koukala na ty dva noví kluky. Stáli uprostřed hřiště a kolem nich skákající dav holek, které se jim chtěly představit.
" Kdybych se šla s nimi seznámit, tak by mě tam ušlapali za živa." pomyslela si Ela a pokračovala v chůzi, až po chvilce došla někam za hřiště, kde měla své místečko. Tam si mohla v klidu sníst svoji svačinu, protože se jí už kolikrát stalo, že jí ti dětinští kluci vzali svačinu. Jakmile dojedla, vytáhla z malé tašky přes rameno svůj foťák a začala do hledáčku hledat vhodný obrázek k vyfocení.

-----Zrovna vyfotila jeden moc pěkný kousek, když zvonilo, že za pět minut začíná další hodina. Ela se zvedla ze země, blog schovala a vyrazila do třídy. Chytla celkem těžké vchodové dveře do budovy školy a právě jimi procházela, když tu jí náhle podklouzla ruka a dveře se na ní rychle začaly řítit. Už čekala tvrdý náraz, protože nestačila uhnout. Ale ony se zastavily a za nimi se objevil Michael, ten nový kluk s hnědými vlasy a s tajemnýma modrýma očima, který hned se svým přívětivým úsměvem řekl: " To bylo jen taktak. Na tyhle dveře dávej příště pozor, Elo."

-----Potom také vešel do budovy školy a tam se znovu rozběhl, protože už prve spěchal. Ele se najednou rozbušilo srdce, " Jak to, že zná moje jméno?"
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 lilly TwOjE Sb- čKo čO tA lUbI:o) lilly TwOjE Sb- čKo čO tA lUbI:o) | Web | 1. srpna 2009 v 11:33 | Reagovat

podla mna to bude ten BlueKnight ... preto pozna elino meno...
inak pokracko rychlo

2 Jonasfanns>Nick*Baruška Jonasfanns>Nick*Baruška | Web | 1. srpna 2009 v 12:13 | Reagovat

Juu hezký

3 **Star** **Star** | 1. srpna 2009 v 12:34 | Reagovat

booží XD se těšim, co se tam bude všechno dít, takže rychle pokráčko :)

4 El@ El@ | 1. srpna 2009 v 12:59 | Reagovat

jj... tenhle dílek je taky mooc povedený

5 Dixi Dixi | 1. srpna 2009 v 13:37 | Reagovat

juuuu vážně bezva, těšim na dalšíííí XDD

6 NiKa NiKa | 1. srpna 2009 v 15:59 | Reagovat

moc pěkné :)))))))

7 Paradise Paradise | 1. srpna 2009 v 18:01 | Reagovat

pěkně zakončené :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama