Em@il (10)

29. srpna 2009 v 19:19 | May |  Em@il
-----Ela skoro celou noc nespala, protože pořád dumala nad tím, co jí BlueKnight napsal. Její hlavní otázka byla proč. Žádný důvod ji nenapadal. Ráno se znovu posadila za svůj počítač a podívala se na komentáře, jestli tam není nějaký nový, ale ne. Poslední, který byl napsán, byl ten s rozloučením. Ely hlava přistála položená na stole a začala se sama sebe ptát: " Proč? Udělala jsem něco špatně? Je to snad moje chyba?..."
" Elo! Přijdeš pozdě do školy! Sypej ihned dolů!" ozvala se ze zdola její máma, která právě odcházela do práce.

-----Ela si hodila tašku přes rameno a po schodech kráčela jako na popravu.
" I šnek by byl rychlejší." odvětila netrpělivě její máma, když na ni čekala, aby mohla zamknout.
" A co třeba se zeptat, co se ti stalo, proč jsi smutná nebo něco podobného?" říkala si pro sebe Ela, když procházela kolem ní. Potom popadla kolo. Nechtěla dneska jet autobusem, protože si chtěla provětrat hlavu na čerstvém vzduchu a tohle ji vždycky v těžkých chvílí pomáhalo, a že jich v jejím životě nebylo málo.


-----Ve škole tiše usedla do své lavice a koukala z okna. Michael si ji všimnul a tak se vydal za ní.
" Ahoj. Dneska vypadáš nějak smutně."
" H?" zaregistrovala ho po chvilce, " Smutně? Ne, to ne." vykrucovala se.
" Dobrá, já ti to nebudu vyvracet. Jen jsem chtěl říct, že se moc těším na sobotu." usmál se na ni, když jí připomínal tu schůzku.
" Jo, bude to prima." odpověděla stručně Ela a úsměv mu opětovala. Potom začala hodina a Michael se vrátil ke své lavici.

-----Dnešní vyučování Ela vůbec nevnímala, její myšlenky pluly někde úplně jinde. O velké přestávce, nebýt její nově získaných kamarádek, tak by Ela vůbec nevyšla ven a zůstala ve třídě. Ale ony to tak nenechaly a vzaly ji s sebou na školní dvůr. Tím jí rozptýlily a Ela, alespoň na chvilku nemyslela na ten komentář s rozloučením.

-----Po škole si Ela lehla do postele a vzala si knížku, kterou měla v úmyslu si číst, ale nakonec zjistila, že na to vůbec neměla náladu a tak ji vrátila zpátky na poličku nad postelí. Dál tam jen tak ležela a dívala se do prázdna. Nevydržela to, musela jít zkontrolovat blog. Ela se zarazila, byla překvapená, byla šťastná, prostě se v ní najednou objevily smíšené pocity. Byl tam komentář od BlueKnight s obsahem, který Ela opravdu nečekala.

BlueKnight: Sejdeme se dnes přesně v 19:15 na Slunném místě.

-----Ela se podívala na hodinky a zjistila, že je akorát vyrazit, aby to stihla. Rychlostí blesku vyletěla od počítače, seběhla schody a vzala si kolo. Dojela na kopec a pár metrů před ní u zábradlí stála nějaká postava zády k ní. Ela ji moc dobře neviděla, protože zapadající slunce jí zpříma svítilo do očí. Šla tedy pomalu blíž a při tom se jí trošičku chvěly ruce nedočkavostí. Konečně se po tak dlouhé době dozví, kdo je ten záhadný BlueKnight, který jí už v tolika těžkých chvílí pomohl.
-----Náhle se postava otočila čelem k Ele. " To…, to přece…" zastavila se Ela a nemohla uvěřit svým očím.

(Chvilka napětí... 11.díl se tu objeví dnes ve 22:30 :)
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Kdo si myslíte, že je BlueKnight?

Michael 49.5% (46)
Daniel 39.8% (37)
někdo jiný 10.8% (10)

Komentáře

1 Petra Petra | 29. srpna 2009 v 19:44 | Reagovat

Já si fakt počkám do půl jedenáctý :D při nejhorším pomůže budík :D

2 lilly twe Sb- čko čo ťa luuubi :o) lilly twe Sb- čko čo ťa luuubi :o) | Web | 29. srpna 2009 v 20:20 | Reagovat

ieee och... no ale ja si pockam do tej pol jedenástej.. dufam že dovtedy bude volny pc :D

3 Peťula Matějík- vaše spolužačka, kámoška a fanynka!! ♥♥ ☺ Peťula Matějík- vaše spolužačka, kámoška a fanynka!! ♥♥ ☺ | E-mail | 29. srpna 2009 v 21:24 | Reagovat

No buď to bude Daniel...nebo mě napadlo, že na to místo poslal Michaela, aniž mu to nějak upřesnil a prostě mu řekl, ať tam jde...nebo už fakt nevim, žádná jiná možnost mě nenapadá!!:D si hrozná, teď mě štve, že to pořád nevim!!!! :D

4 lilly twe Sb- čko čo ťa luuubi :o) lilly twe Sb- čko čo ťa luuubi :o) | Web | 29. srpna 2009 v 22:06 | Reagovat

ooch ja si to nebudem moct precitat dnes... hmmm skoda :o( ale slubujem ze hned zajtra ako sadostanem na pc tak si ro precitam ako prve... aj ked som skalopevne presvedcena ze je to Daniel :D:D ale inak sa necham prekvapit  hehehe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama