34.strana

30. července 2009 v 13:31 | May |  oheň a voda

Justin byl spíš zaražený: " Opravdu? Ale netváří se zrovna tak, že by o tom věděla."
" Mluvím pravdu, že April?" a dal jí růži do ruky.
Ona chvilku nereagovala, protože nejdřív nemohla uvěřit svým očím a teď ani uším, ale aby to nezkazila, musela rychle odpovědět a to stručným, ale velmi důrazným: " Jo!!" U Justina se objevil nepatrný úsměv a domýšlivě řekl " To je škoda. Myslím, že ty máš na lepší."
" Jistě a tím budeš asi ty." oznámil Chris, který si to zřejmě nechtěl nechat líbit.
" Kdo jiný!" dodal stručně, ale pokračoval dál: " Vím, že ses přihlásil do Fénixova souboje, doufám, že budeš mým prvním protivníkem." a se sebevědomím výrazem odešel.
April si oddychla, ale vzápětí se pěkně naštvala.

" Co se rozčiluješ. Stejně si to měla v úmyslu." obhajoval se Chris. V tom měl pravdu, sice to původně mělo být trochu jinak. April to uznala: " Dobře, dík za tvou ochotu." a růži mu chtěla zase vrátit. On si jí, ale nevzal a řekl: " Jestli mi jí teď vrátíš, bude za tebou dolézat. A navíc od teď to je sním osobní." Knihu, kterou si vybral, dal schválně April do ruky a spokojeně odešel, protože už ho něčím přece jen trumfl.


Potom se ze zvědavosti podívala na titul knihy, která se jmenovala: Zkus tohle trumfnout. Teď byla ještě víc vytočená než před malou chvilkou. Zase se neovládla a kniha skončila v plamenech, po které zbyly jen nepatrné částečky popela.
Emily mezitím musela pomáhat odnést kufry její rodině. Když vešla do pokoje, který patřil dvojčatům Nikolasovi a Violette, byl snad čtyřikrát větší než ten jejich. Rychle proto položila kufry a šla pryč dřív, než by stihla závidět. Prozatím se rozloučila se svými sourozenci a šla na pokoj.

Tam už potakala April, která se netvářila nijak šťastně. Proto první, co jí napadlo, bylo, že jí Justin pozval. Přispělo k tomu i jak viděla, že vedle ní ležela růže.
" Myslela jsem, že umíš utíkat rychleji?" rejpla si Em.
" Haha… S ním naštěstí nejdu." odvětila jí.
Emily byla fakt překvapená a začala přemýšlet, jak se k ní tedy dostala.
" Nic mě nenapadá. Tak mi řekni ty, odkud ji máš?"
" Jsi zrádkyně. Poslala si na mě toho tvého bratránka, a zato ti to nepovim." Em zareagovala tím, ať se nechová jako malé dítě a řekne jí to. April ale nezlomila a naštvaným krokem odešla ke svému stolu a začala si něco psát na papír. Potom ho přehnula a opustila pokoj. " Co má zase v plánu?" zamyslela se April a jedna věc ji napadla, že to s tím papírem je jen taková malá odplata za to, že jí nic neřekla.

Rychle se zvedla z křesla a utíkala najít Em, aby zjistila, kam s tím papírem jde a v případě potvrzení jejího podezření ho i zničit. V ničení papírových objektů je prostě mistr. Emily ale stála na chodbě a čekala až April vyjde. Tak se i stalo. Přistoupila k ní a moudře řekla: Každý má právo, být zvědavý, že?!"
" To bylo dobrý." ušklíbla se souhlasně April. A díky tomuhle kousku jí nakonec všechno povyprávěla. Její poslední větu provázel i Emily smích.


Tímto končí kapitola: Přípravy na Festival
a od strany 35 začíná nová: Zkus tohle trumfnout :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám tato kniha?

Ano...je super 81.1% (73)
Tak napůl 7.8% (7)
Ne...nelíbí 11.1% (10)

Komentáře

1 lilly TwOjE Sb- čKo čO tA lUbI:o) lilly TwOjE Sb- čKo čO tA lUbI:o) | Web | 30. července 2009 v 15:13 | Reagovat

waw ja nemam slov... proste dokonale... pokracko rychlo

2 Paradise Paradise | 3. srpna 2009 v 20:21 | Reagovat

super, kdy bude další?? XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama