33.strana

25. července 2009 v 17:31 | May |  oheň a voda
Tak jsem se dneska vrátila z Řecka a opět sem dávám další stranu mojí knížky Oheň a voda


Em se zhluboka nadechla a šla za svými příbuznými. April jí držela palečky, ale zároveň se musela i tak trošičku smát.
Pozdravila je, co nejpřívětivěji, ačkoliv se musela hodně snažit. Její táta jí samou radostí objal a začali klasické otázky: jak se máš, líbí se ti tu atd. Potom si všimla, že mají s sebou nějaké kufry. Proto se hned zeptala, proč je tu mají.
" Protože tu zůstaneme na víkend." odpověděl šťastně její táta.
" Jak to?"
" Chceme si ten festival pořádně užít." ozval se Justin. Emily jen nevěřícně koukala, nemohla tomu totiž vůbec uvěřit.

Tenhle víkend měl patřit jí a Robymu a ne jí a rodince. Justin se potom z nedočkavosti Em zeptal, jestli neví, kde je April. Kvůli svému pokaženému víkendu i náladě, měla chuť mu to říct, ale po chvilkové úvaze, si řekla, že by mohla jen lehce naznačit a tak nenápadně ukázala směr, kde se schovávala.
" Ty zrádkyně!" řekla si pro sebe April, když viděla, jak jde Justin pomalu k ní. Potom si uvědomila, že se přiblížil až tak, že ji za tím rohem viděl. Ona dělala, že jeho ne a rychlím krokem, se snažila zmizet. Už mu chyběl jen kousek, aby ji dohonil. April začala trochu panikařit a snažila se něco vymyslet, jinak jí dá růži a ona bude muset jít s ním na festival.


" Co mám teď dělat?!" a pak jí to napadlo. Musí si rychle sehnat růži, aby si myslel, že už je zadaná. Jediný problém, který jí v tom bránil je, kde ji sehnat. Chtěla získat čas tím, že šla do školní knihovny, kde měla v úmyslu, se ztratit mezi knihami. Schovala se až úplně dozadu, co nejdál od vchodu. Školní knihovna je opravdu velká a Justinovi bude chvilku trvat než ji tam najde, tím získala trochu náskok. Tam uviděla Chrise, kterému z kapsy koukala jeho růže. Napadlo ji, že by ho mohla o ni poprosit, ale to by raději skočila z mostu, nicméně přihlédnutím k této situaci, to bude lepší, než jít spolu s Justinem.

Její plán byl prostý: Pouze si růži vypůjčit, ukázat ji Justinovi a zase ji vrátit. Vypadalo to tak prostě. Ale našel jí dřív, než si stihla růži půjčit. Objevil se zrovna, když na Chrise chtěla promluvit. " Sakra!" řekla si pro sebe a nevěděla, co v té chvíli má dělat. Chris, který si vybíral knihu, nenápadně celou situaci pozoroval.

" Nazdar April, dlouho jsme se neviděli." pozdravil Justin a pokusil se nahodit svůj neodolatelný úsměv. Ona se na něho otočila a jediné, co z ní vypadlo, bylo jen její souhlasné gesto " H… jo."
" Tak mě napadlo, když vidím, že nemáš růži, nešla by si se mnou?" O takové otázce, od něho měla noční můry, protože věděla, že se tomu nevyhne. Teď nastala okolnost, ze které už nebylo možno úniku. S otráveným výrazem se připravovala k odpovědi. Najednou jí někdo chytil ze zadu za rameno a řekl: " Promiň, ona už není volná."

April nemohla uvěřit svým očím, když se otočila, aby zjistila, kdo má tu troufalost,
byl to Chris.
Tímhle činem byla opravdu překvapená, protože tohle by od něj nečekala.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se vám tato kniha?

Ano...je super 81.1% (73)
Tak napůl 7.8% (7)
Ne...nelíbí 11.1% (10)

Komentáře

1 El@ El@ | Web | 27. července 2009 v 19:29 | Reagovat

pokrááááčko :))))))

2 lilly lilly | Web | 28. července 2009 v 20:17 | Reagovat

jee super pokracko rychloo plss

3 NiKa NiKa | 28. července 2009 v 23:07 | Reagovat

jj mooc pěknýý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama