32.strana

11. července 2009 v 21:18 | May |  oheň a voda

Najednou uviděla Chrise, jak se baví s Debbie. Ona je nejlepší kamarádka Kimberly, taky se od sebe moc neliší. April zajímalo, o čem to spolu mluví, ale pak se zastavila a vzpomněla si, že musí dodělat ten úkol s těmi krabicemi. Tak pro dnešek se špionáží skončila.
Za hodinu měla hotovo a šla se osvěžit vodou z fontány, která byla průzračně čistá. Najednou uslyšela, jak jí někdo volá. Byla to Emily, která běžela k ní a v ruce držela růži. Zastavila se a snažila se, popadnou dech.

" Ta noha tě už nebolí?" zeptala překvapeně April, když ji viděla, jak běžela.
" Jo, ještě mě bolí, ale mám takovou radost, že to ani nevnímám!" odpověděla celá naplněná štěstím. Potom se Em rozpovídala o tom, jak jí Roby pozval na festival.
" Nejdřív jsme si jen tak povídali a pak přišlo na otázku, jestli už mě někdo pozval. Já odpověděla, že ne a v tu chvíli se to stalo. Dal mi svojí růži!" Emily se u toho vypravování přímo rozplývala a pořád se to snažila rozdýchat. Zároveň jí i někdo volal, ale Em byla tak v rozpacích, že ho nemohla vzít, tak to April udělala za ní.


Tím zjistila něco, čeho se obě bály. April potom zakryla mikrofon od telefonu a řekla: " Můžeš se přestat radovat. Právě přiletěl tvůj táta s celou tvojí rodinkou."
" Tahle zpráva mi naprosto zkazila mojí radost!" naříkala si. A April se k ní hned připojila, protože tam má být i ten její bratránek. Potom se zvedla, oznámila: " Jdi je zabavit, já mezitím zmizím do jiného státu." a už se dala do chůze, ale April jí přitáhla zpátky k sobě a dodala: " Kdo mi to tehdy říkal, že v tom jedem společně. Ale proto, že ses teď zachovala tak sobecky, půjdeš je přivítat sama!" Tímhle způsobem se z toho April nakonec vykroutila.

Nejdřív se ale schovali za roh budovy, odkud na ně viděli. Chtěli tím obhlídnout situaci. Byl tam Emily táta, oba její sourozenci (dvojčata) a ten bratránek jménem Justin, který patří mezi ty típky, co si o sobě myslí, že je neodolatelný blonďák, ale pro jeho smůlu, tenhle tip April přímo nesnáší.
" Kde je máma?" zeptala se zvědavě Emily, když ji nemohla najít, ale April byla zaměstnaná něčím jiným:
" K čemu má Justin tu růži?!"

Em se objevil na tváři obrovský úsměv a rejpavě dodala " K čemu asi?"
April to vzápětí došlo " Musim se postarat o to, aby mě do odbití půlnoci nenašel." (V tu chvíli, totiž končí to, že můžeš někomu dát růži, tím pádem nepozveš na festival.) Tohle už byl opravdu pádný důvod, aby tam nešla.

Takže se dál držela v ústraní, schovaná za rohem a Emily nechala na pospas vlkům, metaforicky řečeno.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám tato kniha?

Ano...je super 81.1% (73)
Tak napůl 7.8% (7)
Ne...nelíbí 11.1% (10)

Komentáře

1 hancuch~SB hancuch~SB | Web | 12. července 2009 v 0:24 | Reagovat

:( škoda no uži si to:)

2 lilly lilly | Web | 12. července 2009 v 10:38 | Reagovat

super.... pokracko rychlo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama