23.strana

16. června 2009 v 21:35 | May |  oheň a voda
(pokráčko)

Od jejího táty. April netrpělivě čekala na to, až jí poví co tam je. Po chvilce uviděla na Em zaskočený výraz. Proto se hned zeptala, co se děje.

" Píše tu, že o tomhle víkendu přijede na letošní festival, protože ho sponzoruje."
" No né… Z tvýho taťky se stal sponzor festivalu?! To je, ale překvapení." řekla April ironicky s úsměvem. Potom, se ale Emily zhoršila nálada, protože si myslela, že bude mít od jejího táty chvilku pokoj, když je teď na té nové škole.
" Vždyť se nic tak hroznýho neděje." uklidňovala jí April. Emily se na ní podívala a řekla " Ty neznáš mého tátu!?" ale tím tónem, jakým to řekla April naběhla husí kůže, protože si vzpomněla na dobu, kdy ho viděla naposled. " To bude zábava." dodala klepavým hlasem April a obě dvě usnuly s nočními můrami.


Druhý den se oběma nálada už rapidně zlepšila a den si užívaly bez nějakého toho smutnění. Jenže Emily přišla další SMSka.
" To je zase od táty." naříkala si Em, když byla s April na obědě.
" Tak jí přečti." pobídla jí. Ale Emily mobil dala do ruky April, ať ji přečte ona. Tak tedy se pustila do čtení. April se potom začala trochu smát, Emily to už nemohla vydržet a mobil si vzala zpátky k sobě a přečetla si jí taky.
April pak už jenom dodala " Vypadá to, že na tom festivalu budeš mít celou rodinku." Emily bylo spíš do breku, než do smíchu. April jí jenom poplácala po zádech a tiše naznačila " Jak už jsem jednou řekla: To bude zábava!"
Emily si, ale April přitáhla k sobě a oznámila jí: " Jenže ty v tom jedeš semnou.
" April v tu ránu zmizel úsměv z obličeje a do breku nebylo jenom jedné, ale už dvěma.

Obě dvě pak celé odpoledne, které trávily v parku, přemýšlely, jak se z toho dostat. Nečekaně, ale mobil hlásil další příchozí zprávu.
" Na tohle už nemám nervy. Koukej ten telefon zahodit." rozčilovala se April. Teď na řadě, s tím kdo jí má přečíst byla Emily.
Tentokrát to byla ona, kdo se začal smát. April na ní jen nechápavě koukala a čekala, co z ní vypadne. " Na ten festival má přijet i můj bratránek. To je ten co se na první pohled do tebe zamiloval." jen co to Em řekla, na April se znova objevila husí kůže a pouze dodala " Ty máš, ale rodinku.!" Potom poplácala po zádech Emily zase April a tak jako ona tiše naznačila: " To bude zábava." April už nemyslela na nic jiného, než jen na to, že to bude asi její nejhorší den v životě.

Nebo ne? Kdo ví, co se může přihodit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám tato kniha?

Ano...je super 81.1% (73)
Tak napůl 7.8% (7)
Ne...nelíbí 11.1% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama