21.strana

3. června 2009 v 12:54 | May |  oheň a voda
Na hodině, kdy měli slečnu Moon, vedle Emily nikdo neseděl, protože April nepřišla na hodinu. Poté co výuka skončila, vydala se jí hledat. Když ale neměla úspěch, sedla si v praku na lavičku a koukala se na nebe. V tu chvíli tam přiběhla April a nadšeně ji pozdravila.

" Kde si celou tu dobu byla?" ptala se kapánek naštvaně Emily.
" Byla jsem podat přihlášku na Fénixův souboj a nějak se to protáhlo." vykrucovala se April. Emily se potom ulevilo, protože si myslela, že April zase něco vyvádí.
" To teda víš, kdo všechno se tam přihlásil." zeptala se s důrazem Em.
" No jasně. Pojď za mnou." nato ji chytla za ruku a táhla ji do jedné budovy školy.
Ukázala na jednu nástěnku a řekla " Tady jsou napsáni všichni, kdo se přihlásili." Emily projíždí ten středně dlouhý seznam a skoro na začátku naráží na jméno April Evansová.

Potom se na April podívala a řekla " Mluvila si pravdu." " No jasně, že jo." odpověděla uraženě April. Emily, ale ve čtení pokračovala dál, protože byla zvědavá, kdo tam je. Najednou v projíždění textu zastavila prstem na dvou jménech, které byly hned pod sebou: Kimberly Swaggerová, také její nohsledka Debbie a Chris Benett.
" Pěkná konkurence. Hlavně co se týče Chrise." rejpla si Em. April si jí, ale nevšímala. Zvláštní, čekala jinou reakci. " Děje se něco?" zeptala se zaskočeně Emily. April se na ní podívala a odvětila stručně, že nic. Potom se Em usmála a znova si do ní rejpla " Ty se ho bojíš!?"
" Haha… dobrej vtip. Já a bát se? Jde vidět, že mě moc neznáš." obhajovala se April.


Ale pak tuhle diskuzi ukončily, protože si vzpomněly, že chtěly zjistit víc o té legendě. Šly proto navštívit Annu. Emily párkrát zaklepala na její dveře, ale ty se neotevíraly. " Asi není doma." vydedukovala April. Tak přemýšleli, co dál. Obě dvě se na sebe podívaly, ale jenom April se tvářila, tak že jí něco napadlo, byl to zase ten její lišácký úsměv. Emily chvilku zvažovala, co by to mohlo být, ale raději to chtěla slyšet od ní. Aprilin návrh byl takový, do kterého se Em chtělo jen z půlky.

" Ale proč mám zrovna já jít za Robym?!"
" Proč? Snad nechceš, abych za ním šla já?" přesvědčovala neúprosně April. Nakonec jí přemluvila a šla hledat Robyho.
Mezitím si April kráčela spokojeně po chodbě s úsměvem na rtech. To Emily na tom nebyla tak dobře, byla trochu nervózní.

Když uplynuly dvě hodiny April se vrátila zpátky na pokoj, kde našla Emily, jak nehybně stojí a kouká do zrcadla. April k ní pomalu šla, ale v tom se Emily na April zbrkle otočila, jenže tím zakopla o malý kobereček a April jí jen taktak stačila chytit.

" Dávej trochu pozor." okřikla jí April, ale Em nijak nereagovala a jediné co z ní vypadlo, byla nesmyslná věta, ze které April pochopila jen to, že někoho s někým viděla spolu. Ale než stačila zjistit víc, Emily utekla pryč z pokoje. " To nevypadá moc růžově. Růžově?" a April to došlo. Když Emily mluvila o tom, že někoho spolu viděla, myslela tím zřejmě Robyho a Kimberly.

Dál neváhala a šla svoji kamarádku najít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady.Dadi Lady.Dadi | Web | 3. června 2009 v 16:48 | Reagovat

ahujqy...začalo 1. kolo SONC!!! =) Hodně štěstí!!!=)

2 Wiki Wiki | 3. června 2009 v 17:04 | Reagovat

to jsem zvědavá na pokráčko :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama