20.strana

2. června 2009 v 20:57 | May |  oheň a voda
Obě dvě tam byly už přes dvě hodiny a do domluvené schůzky zbývalo už jen deset minut. Do té doby si chtěla April dát menší pauzičku. Emily se podívala na hodiny v mobilu znovu a oznamuje April, že je šest.
Ta se jen pousmála a řekla " Hmm… doufám, že přijde." Sotva to dořekla, ozvalo se: " Tohle si přece nenechám ujít." Byl to Chris a za ním šel i jeho nejlepší kamarád Roby. Což byla skvělá zpráva pro Emily. Chris a ostatní se opřeli o zábradlí a čekali až začne.

April se zhluboka nadechla a šla na to. Na první rampu se pořádně rozjela a předvedla snadný skok na rozehřátí. Potom už všechno jelo jako po másle. Poslední skok s dopadem na jednu brusli a April si mohla oddychnout za to, že to zvládla. Emily jí s nadšením náležitě zatleskala a April si, jak byla z dneška utahaná sedla na zem a chvilku odpočívala.

" Tak co myslíš Chrisi?" Zeptala se s úsměvem ve tváři April. Chris si dal ruce do kapes, otočil se směrem pryč a řekl: " Ušlo to." a s hrdostí odešel. " Co?" vykřikla zaskočeně. Emily a Roby se najednou dali do smíchu a April po chvilce, kdy byla naštvaná se k nim přidala.


Když ale tak viděla ty dvě hrdličky, tím myslí Emily a Robyho, pomalu se odplížila pryč. " Dnešek se mi opravdu povedl. Hlavně ta část kdy jsem to Chrisovi nandala." Smála se lišácky April.
O hodinu později, kdy April už seděla v křesle u televize, se teprve teď Emily vrátila na pokoj.
" Kdes byla tak dlouho?" zeptala se zvědavě April.
" Nemusíš vědět všechno." odvětila jí.
" Ale víš, jak je to hezký pocit vědět všechno?" přesvědčovala stále April.
" To nevím, ale ty to taky vědět nebudeš, protože ti to nepovím." řekla rázně Emily a zavřela se do koupelny. April se jen pousmála a tiše dodala: " No jak myslíš." a zachumlala se do deky. Když Emily opustila koupelnu, což jí trvalo neuvěřitelných čtyřicet minut, April už ležela v posteli a četla si komiks.

Pak se na Em podívala a řekla " Proč si pořád na noc dáváš tu pleťovou masku, to chceš ty zlé sny vyděsit?"
" Pro tvou informaci, kterou jsem ti říkala snad stokrát dě…" Ale v zápětí jí do řeči skočila April: " Dělám to kvůli hebké pleti až do smrti." " Do stáří, ale to neřeš." opravila ji Emily, potom zhasla světla a obě usnuly jako andílci.

Ráno ku podivu byla první vzhůru April. Emily se probudila zrovna, když se April chystala odejít. Podívala se na hodiny a překvapeně se zeptala " Co tak brzo? A kam to vlastně jdeš?" April se na ní podívala a řekla " Neboj, všechno se dozvíš." a zmizela pryč. Emily jen nechápavě koukala, protože to bylo poprvé, co April byla dřív vzhůru než ona.

" Zajímalo by mě kam, tak brzy ráno šla." pomyslela si a dál ležela v posteli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AAAA AAAA | 2. června 2009 v 21:40 | Reagovat

že se nestydíš to tady utnout :D

2 Wiki Wiki | 2. června 2009 v 21:49 | Reagovat

to jo... se těšim na pokráčko :))

3 El@ El@ | 3. června 2009 v 21:23 | Reagovat

žůůůžo XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama