19.strana

1. června 2009 v 11:35 | May |  oheň a voda

...Emily si povzdychla a začala přemýšlet, koho by se měla na tu legendu zeptat. April stála u východu z jídelny, a když se tak koukala na Em, jak si neví rady, vrátila se k ní. Ale hlavní důvod proč šla za ní, nebylo až tak to, že by jí chtěla pomoc.

Znova se totiž lišácky usmála a navrhla " Zeptej se Robyho, budeš mít alespoň záminku proč s ním mluvit." Najednou Emily jemně zrudla a chystala s April pořádně zatočit, ale ta už byla dávno v tahu.
" Tohle se mi docela povedlo." mumlala si pro sebe April, když vycházela z jedné budovy školy. V tu chvíli prošla kolem Chrise, který měl na ní poznámku: " Nauč se jezdit na bruslích." Tohle April naštvalo, zastavila se ve své chůzi a otočila se na něj.

" Ale, ale… Příště se koukej, kam jdeš."
" A ty zas kam jedeš." dodal Chris. V téhle situaci, kdy došlo ke srážce, na tom měli podíl oba dva, ale to si ani jeden z nich nedokáže přiznat. Obzvlášť taký tvrdohlavci, jako jsou tihle dva.
" Mysli si co chceš, ale já na bruslích jezdím skvěle." řekla April se snahou obrátit karty.
" Zatím ses moc nepřevedla." znova dodal sebevědomě Chris. April nepotkává často lidi, kteří by jí dokázali v diskuzi na tělo odpálkovat, ale April se v takových případech nikdy nevzdává.
" Když nevěříš, sejdeme se v 6 hodin na skejtovém hřišti." navrhla April.
Chris tuhle nabídku nemohl odmítnout: " Už se na to těším." a s ďábelským úsměvem ve tváři odešel.


April potom chvilinku nehybně stála a začala přemýšlet nad tím, co právě udělala.
" Co takhle, aby jsi nejdřív to co chceš říct pořádně promyslela, než to vypustíš ven z pusy." radila jí Emily, když se s tím April svěřila.
" Tohle není můj styl." odvětila.

Potom Em otevřela jednu z jejich skříní a vytáhla brusle. " To aby si už začala cvičit." řekla Emily, brusle jí dala do ruky a odtáhla jí ven.

Nasadila si helmu a chrániče na ruce. Podívala se po okolí, aby zjistila jaké jsou tu rampy. " Nevěděla jsem, že tu je dokonce i Skejt park." řekla překvapeně Emily. April se na ni podívala a řekla " Já mám přehled o všech místech, kde se dá sportovat a tohle je jedno z nich." April dál neváhala a dala se do práce.

Nejdřív si udělala pár koleček až přijela na jednu z ramp, kde se pořádně rozskákala. " Nevěděla jsem, že tohle umíš." řekla nevěřícně Emily. April se zastavila a začala se smát " Já taky ne."
" Asi to máš z těch sportovních kanálů, na které pořád koukáš." povzbuzovala ji Em.

" Možná a nebo je to prostě talent." řekla sebejistě a znovu se rozjela.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Papik SBško Papik SBško | Web | 1. června 2009 v 20:10 | Reagovat

Ahojky SB prosím přečti si první článek na mým blogu je to důležitý!!!
Jinak jak se máš a co škola???

Ale jko hustý příběh toto..sice jsem ho ještě nepřečetla až do zatímního konce ale je dobrej..:-D

2 Wiki Wiki | 1. června 2009 v 20:27 | Reagovat

pěknýýý

3 Nika- SB Nika- SB | Web | 2. června 2009 v 12:21 | Reagovat

pekne...kukni aj ty moju:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama