Červen 2009

29.strana

30. června 2009 v 13:59 | May |  oheň a voda


" Crrr." budík oznamuje čas vstát, ale ani jedna z dívek se k tomu nijak nemá. Emily ospale sahá po budíku, aby ho vypnula, ale netrefila se. Místo toho se převážila z postele a skončila na zemi. Tím už byla úplně vzhůru, ale tou ránou vzbudila i April. Takže během malé a pro někoho bolestné chviličky, konečně vylezli z postele. Ale Em se dnes nějak lepí smůla na paty, protože když vstávala z té země, zakopla o svoji deku a byla dole znova.

" Co to děláš?" zeptala se zvědavě April, která rychle zaběhla do koupelny, aby tam byla dřív. Ale dneska nemusela spěchat, když se tak koukala na Em, která se ještě stále plazila po zemi. Pomalu se zvedla, aby náhodou nezakopla o něco jiného a opatrným krokem šla dál od své postele.

Hodiny ukazovaly za pět minut osm a Emily se svou opatrností stále nebyla hotová. " Myslím, že dneska to nebudu já, kdo přijde pozdě." utahovala si z ní April. Em na ní hodila jen vražedný pohled a dál si jí nevšímala.

Život s hvězdou....nebo spíš s hvězdičkou # 1.5

29. června 2009 v 16:34 | Diggy |  život s hvězdou
Alex

DNESNI NOC BYLA UZASNA. Bylo v sms. Ihned jsem si uvědomila, kdo mi v tuhle hodinu píše.
JO TO BYLA J KDE JSI NA ME VZAL CISLO? Obratem jsem odpověděla.
TAJEMSTVI…J NO JEN JSEM TI TO CHTEL NAPSAT A PODEKOVAT. DOBROU NOC.
DOBROU NOC. Odepsala jsem a s úsměvem vlítla do postele, po které jsem okamžitě začal radostí skákat.
"Co to děláš?" zeptala se mě mamka, když vešla do pokoje.
"Ehm…potřebuju vybít nějak energii," pípla jsem.
"Vybíjej si jí spaním. Už je pozdě," pokárala mě mamka a odešla.
Lehla jsem si a přemýšlela nad Nickem. Potom jsem upadla do říše snů.

28.strana

26. června 2009 v 19:26 | May |  oheň a voda

Naštěstí připichovat ozdoby na stánky už nemusela, ačkoliv činnost, která jí byla udělena, od toho nebyla až tak daleko. Za úkol dostala věšení světýlek na okolní stromy pro večerní příjemnou atmosféru. Takhle jí to nějak řekli. Na pomoc si mohla k sobě někoho vybrat. Chvilku přemýšlela, kdo by to tak mohl být, až nakonec přišla na Annu.

April konečně dotáhla první krabici z dvaceti. Položila jí tam, kam jí správce řekl a čekala, co se bude dít. Najednou přilítl dav kluků a všechny růže během chviličky doslova zmizely. " Ach jo, tohle zase bude den." řekla si otráveně a šla pro další krabici.

Anna zatím z papíru vytvářela obrovskou vlaštovku (díky své moci nad papírem), která je měla vynést ke koruně stromu, aby se nemuseli obtěžovat se žebříkem. A Em se snažila rozmotat světýlka, popravdě se motala více ona do nich. Nečekaně jí začal vyzvánět mobil, ale ty kabely od žárovek jí bránily, aby ho zvedla, jak byla do nich zamotaná. Na poslední chvíli se jí to povedlo. Vzápětí zjistila, že jí volá její "Milovaný" tatínek, který právě sděloval, že přijedou den před festivalem. Po krátkém rozhovoru: otec a dcera, obě dvě strany zavěsily.

Konec základky :(

26. června 2009 v 19:12 | May |  May
Dneska byl náš poslední den na základní škole. Na těhle devět let jen tak nezapomenu a na všechny, se kterýma jsem se tam seznámila a vytvořila si přátelská pouta.

Naposledy jsme se posadili do školních lavic v naší teď už bývalé třídy. Dostali jsme vysvědčení a loučili jsme se s našimi dvěma třídními učitelkami, které jsme na druhém stupni měli. Někteří z nás své slzy neudržely a začali brečet.

Na tuhle partičku lidí, které jsem měla tu čest poznat, nikdy nezapomenu…… Pro všechny z nás teď nastává nový začátek a záleží jen a jen na nás jak do nové etapy života vkročíme. XD
P.S. Diggy mám tě moc ráda :)

27.strana

25. června 2009 v 18:41 | May |  oheň a voda
(a je tu pokráčko :)


Ráno jí probudil Emily fén. S polootevřenýma očima, sáhla po kabelu a vytáhla ho ze zástrčky.
" Potřebuju si vyžehlit vlasy!"
" A já zase ticho!" a pomalu si sedla do křesla. Emily to tedy odložila na později sedla si vedle April. Zvědavě se jí zeptala, jak to včera šlo.
" Tvůj úkol je hotový." zmohla se na jednu větu jednoduchou. Emily ji radostí objala a běžela do koupelny, kde kabel dala zpátky do zástrčky a pokračovala v žehlení.

April se na ní podívala a rejpavě řekla: " Zajímalo by mě, jestli umíš žehlit taky něco jiného, než jenom vlasy?"
Emily se uraženě odmlčela. Tím April dosáhla toho, co chtěla, ticha.
Za deset minut jim mělo začít vyučování, Emily byla perfektně připravená, ale April přesný opak. Teprve teď se zvedla z křesla a šla do koupelny si vyčistit zuby.
" Jak to že ještě nejsi." zeptala se zaskočeně Em. April si vyndala z pusy kartáček a stupňovaným hlasem řekla: " Jednoduchá odpověď: Někdo tu celé ráno blokoval koupelnu!!" Emily tedy uznala, že to je částečně i její vina, ale dál už o tom nemluvila.

Obě dvě se zpožděním jako vždycky, přišly do učebny na hodinu o historii, kterou vede Tessa Hanson. U studentů se stala hned oblíbenou, protože je milá a přátelská.
O pár hodin později v jídelně. Emily si opět dala zdravé jídlo a April své oblíbené těstoviny. Po chvíli se k nim přidala i Anna a zvědavě se jich zeptala: " Těšíte se na to jak budeme znova připravovat festival?"

Život s hvězdou....nebo spíš s hvězdičkou # 1.4

22. června 2009 v 20:39 | Diggy |  život s hvězdou
Nick

Ze snění mě probral zvonící mobil.
"Kde jste?" ozvalo se z telefonu.
"Ehm…naše večeře se trochu prodloužila. Ztratili jsme pojem o čase," vymlouval jsem se.
"Dělej, máma už má docela nervy," řekl Joe a položil telefon.
"Co se děje?" zeptala se Alex, co jí probudilo zvonění mobilu.
"Trochu jsme ztratili pojem o čase. Promiň, ale už budu muset jít. Odvezu tě domů," nabídl jsem jí.
"Promiň, nechtěla jsem usnout," omlouvala se.
"To je v pořádku," podotkl jsem a usmál se.

26.strana

20. června 2009 v 23:50 | May |  oheň a voda

" Proč my?! Měla jsem na odpoledne jiné plány." stěžovala si Emily. April jenom souhlasně přikyvovala, ale s tím nemohly nic udělat.
Přípravy na festival obsahuje: spoustu úsilí, dřiny a hlavně času. Na celou akci dohlíží členové výboru, znamená to, že tam potakají známé tváře.

Každý jednotlivec dostal svůj úkol a všichni se pustili do práce. April musela nosit krabice s různými ozdobami a Emily je zase připevňovala na stánky. April byla už po chvilce vyčerpaná, protože ty krabice byly až ve školním sklepě, a tam vede pěkná řada schodů. Když April odešla pro další várku ozdob, Emily se z neopatrnosti špendlíkem trefila přímo do svého ukazováčku. Ze šoku nemohla vydat ani hlásku, ale Roby, který byl poblíž, si všiml, že je s ní něco v nepořádku. Šel se tedy na ní podívat a vzápětí zjistil, co se stalo. Potom dorazila April s krabicí, ale Emily nikde. Tak se ji rozhodla najít.

Po chvilce ji našla. Seděla o kus dál na lavičce s Robym, který jí zavazoval ránu. April k nim přistoupila blíž a začala se ptát:
" Co se ti stalo?"
Emily se na ní se slzami v očích podívala a řekla " Pracovní úraz.!"
April ale dál nevyzvídala a navrhla Emily, že to dneska dodělá za ní, když má ten " pracovní úraz ".

3. kolo sonc...děkuju....:)

19. června 2009 v 20:35 | Diggy |  diggy
zdarec

Takže opět se vám tu hlásim s prosbou o hlásek jsem totiž ve třetim kole sonc a to jen díky vám...moc vám děkuju.
Prosím o další hlásek a o vaší vytrvalost.Předem moc děkuju

3. kolo sonc - Diggy - Jonas Brothers

3. kolo sonc - Diggy - Jonas Brothers

3. kolo sonc - Diggy - Jonas Brothers

3. kolo sonc - Diggy - Jonas Brothers


25.strana

18. června 2009 v 19:10 | May |  oheň a voda

Když tam přišla, nikdo tam nebyl. " Alespoň mě nebude nikdo rušit." pomyslela si a potřebné materiály si dala na stůl. Už jí chyběl jen zdroj, což znamenalo nějakou tlustou knihu. Zamířila tedy do sektoru, kde by měla být kniha s přímým názvem Strach. Pokut jste zapomněli, na to byl ten její referát.

Poslední překážku, kterou April měla k tomu, aby referát napsala, bylo místo, kde kniha byla. Moc vysoko. April tam totiž nedosáhla a široko daleko nebyl žádný žebřík. " Taková vybavená knihovna a oni tu nemají nic, čím bych se k té knize dostala." naříkala si April, když si myslela, že je v koncích.

Najednou jí ta velká tlustá knížka spadla přímo k nohám. April jí zvedla a nedokázala si to vysvětlit. V tom náhle před ní stál Chris. April to hned došlo, proč ta kniha spadla, zřejmě zafoukal jemný vánek.
" H…, d…, dík." vyklopila ze sebe April, i když jí to dělalo trochu problém.
Slovo " Dík" u ní bylo celkem vzácné. Občas Emily i pochybovala o tom, jestli vůbec tohle slovo má ve svém slovníku. Chris si jí, ale dál nijak nevšímal a odešel. April, ale měla spoustu práce a tak i proti své vůli se do toho psaní pustila.

Život s hvězdou....nebo spíš s hvězdičkou # 1.3

18. června 2009 v 6:57 | Diggy |  život s hvězdou
Nick

Sedl jsem si a čekal, co řekne.
"Já se ti chci omluvit," začala trochu nervózně.
"Víš, zavrhla jsem tě ještě dřív, než jsem tě stačila poznat a ty stačil poznat mě. Promiň" když to dořekla, sklopila zrak.
Nevěděl jsem, co jí mám na to říct. Byl jsem naštvaný, uražený, ale zároveň zklamaný. Zvedl jsem se a chystal se na odchod, když v tom mě chytla za ruku.
"Prosím počkej. Ty ani nevíš jak je to pro mě těžký."
"Tak mi řekni jak," zvedl jsem trochu hlas.
"Já vím, že se na mě zlobíš a máš na to právo,"
"Jo to mám, udělala si ze mě blbce, a Kevin taky. Nejdřív se chováš jako nějaká fiflena co má navíc. Pak jsi úplně úžasná a pak jsi zase k nepoznání. Jak se v tobě mám vyznat," křičel jsem.
Pomalu mi docházeli síly. Nevěděl jsem, kde se ve mně ta zloba bere.

24.strana (5.kapitola)

17. června 2009 v 18:00 | May |  oheň a voda
(a je tu pátá kapitola :)


Přípravy na festival


Včerejší SMSka byla poslední, která zatím přišla. Ani jedna neměla pozitivní zprávu a Emily s April měly pořád náladu pod psa. Potom se, ale April vzchopila a vzpomněla si, že musí trénovat na souboj. Měla na to už jen čtyři dny. Zašla si proto do jedné místnosti ve škole, která byla speciálně upravená na zkoušení magie.

Emily mezitím byla v pokoji, seděla u svého stolu a jen koukala na světle modrou obálku, kterou držela v ruce. Nad čím přemýšlela? Odpověď je jednoduchá. Má dopis dát Robymu nebo ne.
Nakonec se rozhodla proto, že mu to dá. Proč jinak by si s tím dělala takovou práci, že?
April stále pilně trénovala a celkem se jí dařilo. Emily zatím došla na kolej, kde bydlí Roby a začala hledat jeho pokoj. Naštěstí ho našla hned na první pokus a tak už jen zbývalo mu ten dopis nějak předat. Em chvilku zvažovala varianty.

Za prvé: Dát mu to osobně, ale k tomu se Emily moc nechtělo.
Za druhé: Tajně přelézt na jeho balkon a nechat mu dopis tam, ale to jí přišlo zase moc náročné.
A za třetí: Vzít obálku a prostě ji prostrčit mezerou pod dveřmi. Tahle variante Emily vyhovovala nejvíce a tak i udělala. Spokojeně se vrátila na pokoj, kde na ní už čekala April, která vypadala dost vyčerpaně.
" Páni… to byl zápřah." postěžovala si April.
" No, aby ne. Byla jsi tam dvě hodiny." informovala jí Emily. Potom se podívala na mobil, aby se ujistila, že jí zatím žádná zpráva nepřišla. Obě dvě si oddechly, protože prozatím ještě nic nepřišlo.

Pubertální deník aneb nesmyslné myšlenky # 7

17. června 2009 v 13:58 | Diggy |  pubertální deník

10. října

Jsem tak štastná, že se to snad ani nedá vyjádřit všemi slovy, co na světě existují. Potom co mě Amy nachystala (vážně mi to slušelo) jsme šli na tu slavnou party. Bylo to u nějakýho Martyho nebo jak se jmenoval. Nějak mi to vypadlo z hlavy. No prostě přišli jsme tam a musim říct, že když jsem psala pár kámošů určitě jsem nemyslela nejmíň 50 lidí. Bylo tam totálně narváno. Napila jsem se a hledala Brendna. V tom obrovskym davu jsem ho nemohla najít. Najednou se má nálada prudce blížila k bodu mrazu. Pak mi ovšem někdo poklepal na rameno, chtěla jsem na něj začít řvát, otočila jsem se a tam stál Brendon. Podlomili se mi kolena a já se natáhla na zem. Musela jsem vypadat jako opilá. Brendon mě naštěstí zvedl a dali jsme se do řeči. Byl neuvěřitelně sladkej. A ty jeho olivový oči. Prostě neměl chybu. Pak za námi přišla Amy, vzala si mě stranou a řekla mi kolik je hodin. Nějak jsem nečekala, že už bude jedna. Rozloučila jsem se a chtěla vypadnout. Brendon mě, ale doprovodil, dal mi svý číslo a taky mě POLÍBIL!!!!! Bylo to úžasný a já se samozřejmě nezmohla na nic jinýho než na dementní úsměv. Přišla jsem domů a ničeho si nevšímala, ani mámy a Dylena jak na mě řvou a zase dávají domácí vězení. Bylo mi to jedno. Měla jsem Brendnovo číslo a jeho políbení. Cítím se jako v ráji…

New design...č.2

17. června 2009 v 13:33 | Diggy |  about blog
Dneska jsem se pustila do new designu. Doufám, že se vám líbí.
Já jsem z něho nadšená. Snažila jsem se mu dát trochu modernější nádech.
Pište do komentů jak se vám líbí

název: I need lunch
vyrobila: Diggy
spokojenost: 100%

náhled


23.strana

16. června 2009 v 21:35 | May |  oheň a voda
(pokráčko)

Od jejího táty. April netrpělivě čekala na to, až jí poví co tam je. Po chvilce uviděla na Em zaskočený výraz. Proto se hned zeptala, co se děje.

" Píše tu, že o tomhle víkendu přijede na letošní festival, protože ho sponzoruje."
" No né… Z tvýho taťky se stal sponzor festivalu?! To je, ale překvapení." řekla April ironicky s úsměvem. Potom, se ale Emily zhoršila nálada, protože si myslela, že bude mít od jejího táty chvilku pokoj, když je teď na té nové škole.
" Vždyť se nic tak hroznýho neděje." uklidňovala jí April. Emily se na ní podívala a řekla " Ty neznáš mého tátu!?" ale tím tónem, jakým to řekla April naběhla husí kůže, protože si vzpomněla na dobu, kdy ho viděla naposled. " To bude zábava." dodala klepavým hlasem April a obě dvě usnuly s nočními můrami.

Opravdový horor

15. června 2009 v 15:29 | Diggy |  opravdový horor

Jako každý víkend jsme si s kámošema dělali filmový maraton. Tentokrát nás zajímal nejnovější horor Krvavý valentýn. Naši odjeli na víkend k babi a já měla volný barák. Tudíž byl tento maraton u nás doma.
"Jsem zvědavej, jakej ten horor bude," řekl Grant.
Poté jsme si ho pustili a zažraně koukali. Po dvou hodinách co film skončil nám vyhládlo.
"Najíme se v kuchyni," navrhla jsem.
"Jít tou tmou?" začala Corny.
"Neboj se, rozsvítím,"odvětila jsem.
Všichni se teda zvedli a čekali, až rozsvítím. Potom jsme pomalu scházeli ze schodů. Měla jsem docela strach, a když jsem se koukla po ostatních nebyla jsem sama. Došli jsme do kuchyně, kde jsme si udělali pití a jídlo. Po chvíli klábosení z nás strach opadl. Pár kluků šlo na záchod, když v tom zhasly světla. Všichni jsme začali řvát. Byli jsme, ale dezorientovaní a tak jsme nemohli udělat ani krok. Tma nás doslova pohltila. Holky pořád nechtěli utichnout a křičeli, co jim hrdlo stačilo.
"Ticho!" zaječela jsem hystericky.
"Uklidněte se, to musí být jen pojistky. Musíme jít do sklepa," poslední věta se mi říkala strašně těžce, neboť jsem se hrozně bála. Připadala jsem si, jako kdybych měla v žaludku kámen, který se nechce hnout.
"Zbláznila ses?" začala Corny. "Do sklepa nejdu ani za nic, asi ti z tý tmy šiblo, když dostaneš takovej nápad."
"A jak chceš jako zapnout pojistky, můžeš mi to říct?" zeptala jsem se naštvaně
"Nevím, ale do sklepa nejdu, to radši budu celej večer po tmě," obhajovala se.
"Klid holky, my tam skočíme," nabídli se kluci.
"Konečně nějakej dobrej nápad," podotkla Lusy.
Kluci odešli a v kuchyni byl slyšet jen divoký tlukot našich srdcí a taky pomalé dýchání.
"Holky já mám docela strach," začala Carmen.

Život s hvězdou....nebo spíš s hvězdičkou # 1.2

14. června 2009 v 13:56 | Diggy |  život s hvězdou

Alex

"Co si přejete?" zeptala jsem se zamilovaného páru
"Dvě kafe au lait a jeden zmrzlinový pohár horká láska," řekl mladík a zamilovaně se usmál.
"Hned to bude," odpověděla jsem se, nuceně se pousmála a rychle odešla za bar.
Připadala jsem si jako kolovrátek. Uběhl týden a já se cítila jako skleslá ryba hledající rybník, do kterého patří. Natt se neozvala. A já jsem začala pociťovat vinu, že jsem Kevinovi kývla na jeho prosbu sejít se s Nickem. Bylo mi trochu divně, když jsem si uvědomila, že mám jít na rande se slavnou hvězdou, kterou obdivují tisíce fanynek. Vždy jsem ve všem měla smůlu a v lásce to pro mě platilo dvojnásob. Ani bych se mu nedivila, kdyby nepřišel. Já mu vlastně dala kopačky ještě dřív, než se mohl o něco pokusit.
"Alex!" vyjekl Cody
"Jo? Ehm, promiň," otřepala jsem se ze snění a šla obsloužit hosty.

U Jonasů doma

Nick

"Nechceš dneska někam zajít?" zeptal se mě Kev.
"Ani ne, nějak nemám náladu a navíc mám domácí vězení, zapomněls?"
"Na bratrskou večeři jít snad můžeš a navíc mamka dneska plánuje velký úklid, aspoň se zdechnem," přemlouval mě Kevin.
Po chvíli váhání jsem nakonec souhlasil.
"Vyzvedne tě auto, nechci na tebe čekat tak v osm. Jo a nezapomeň se hezky obléknout," dodal a zamkl se ve svém pokoji.
"Co na mě chystá?" pověděl jsem si pro sebe a šel se dívat na baseball.

Pubertální deník aneb nesmyslné myšlenky # 6

14. června 2009 v 10:53 | Diggy |  pubertální deník

9.října

Dneska je úplně úžasnej den. Jdu na menší party a kámošema a Amy zařídila, že tam bude i Brendon (kluk ze zastávky). Strašně se těším. Jsem jako malé dítě čekající na dárky pod stromečkem. Amy mi slíbila, že přijde a pomůže mi se nalíčit. Ona tomu taky trochu víc rozumí. Jak jsem předpokládala naši na domácí vězení zapomněli. Jestli mi ovšem vstoupí do pokoje, tak si zase rychle vzpomenou. Vypadá to tu, jako kdyby vybouchla atomová bomba. No nikdo není dokonalí a u mě to platí trojnásob. Taky mi to pořád někdo připomíná, jako kdybych už teď neměla sebevědomí na bodu mrazu. No zrovna teď se mi nechce psát o mém sebevědomí, když dneska musím být okouzlující. Někdo zvoní. To bude asi Amy. Tak mi držte palce ať z toho něco bude...Držte všechny palce. Budu je potřebovat. Tak zatím…

Konec školandy...pokráčko blogu

14. června 2009 v 10:19 | Diggy |  diggy
Ahojky

Tak jsme zpět. Naše poslední školanda byla úplně super. Později vám sem přidám i nějaké foto abyste zase byli v obraze. Určitě se dnes těšte na new díly povídek a příběhů na pokračování. S May jsme je psali na školandě. Takže hiatus skončil a já jdu ještě něco dopsat. Prosím zase o hlásek ale tentokrát do druhého kola...děkuji

2. kolo sonc - Diggy - Jonas Brothers


páško


HIATUS 5.6 - 13.6

4. června 2009 v 20:11 about blog

HIATUS 5.6 - 13.6

Jedeme totiž na školandu a tak nebudeme moct přidávat žádné příběhy.
Ale nebudete se muset bát, až přijedeme vše napravíme a dáme si velmi záležet.
Tak nám držte palce ať se vydaří počasí i celá naše poslední školanda.

P.S. do 10.6 prosím hlasujte zde...

1. kolo sonc - Diggy - Jonas Brothers


Děkujeme....:)

22.strana

4. června 2009 v 18:23 | May |  oheň a voda
(pokračování :)

Když na chodbě narazila na Robyho, zeptala se ho, jestli jí neviděl. Bohužel ne, ale k pátrání se přidal. April se šla podívat zpátky na jejich kolej a Roby do parku. Potom si vzpomněl, kde Emily našel posledně a šel se podívat do hvězdárny. April vyhlédnutím z okna zjistila, kam míří a pomalinku šla za ním.

" Ty to tady máš nějak ráda." řekl Roby, když ji konečně našel. Emily se tvářila zaskočeně a koktavě se ho zeptala, co tady dělá.
" Zjistil jsem, že April po tobě pátrá, tak jsem si řekl, že jí pomůžu." odpověděl jí.
" Ale proč?" ptala se dál.
" Netvářila se zrovna vesele, spíš vyděšeně, když se mě na tebe ptala."
" April přehání. Nic se nestalo. Díky, že ses kvůli mně obtěžoval." dodala nesměle Emily. Roby se usmál a řekl " Pro tebe kdykoli." a s těmi to slovy odešel. Em si jen povzdechla a na tváři se jí konečně koutkem pusy, objevil malý úsměv. April, která tiše a nepozorovaně stála za dveřmi a viděla, co se tu stalo, si jen pomyslela " Že by: Happy End?"
" Ty jsi mě hledala?" ptala se zvědavě Emily, když byla zpátky na koleji. April se jen okem na ni podívala a stručně odpověděla: " Možná." Emily raději z ní dál nic nepáčila a šla ke svému stolu.