Pubertální deník aneb nesmyslné myšlenky # 1

18. května 2009 v 14:55 | Diggy |  pubertální deník
Slavnostní záhájení new příběhu...doufám, že se vám zalíbí...komentíky potěší, ale teď už příjemné čtení...:)

27.září

Můj (skvělý) bratr Aron konečně vypadl ven (zase hulit, nebo spíš zase kalit). Už sem si myslela že večer bude doma. S Dylanem jsem se zase pohádala. Pomalu si začínám si myslet, že už je to v téhle nenormální rodině normální. Dylen je můj nevlastní táta. Je čím dál tím více v práci (ne, že by to bylo špatně), ale kdykoli se vrátí, najde si na mě nějakou maličkost a řve, řve a řve. Aronovi nic neřekne (možná proto, že je to jeho pravej syn) jenom na mě si vybíjí zlost z práce. Dylan je totiž automechanik, dělá za málo peněz, přichází domů jak kominík a když se chce večer koukat na nějaký film, máma mu to přepne na její oblíbené seriály. Dneska jsme se pohádali kvůli naprosté kravině. Potřebuju zvýšit kapesné a on hned samozřejmě že to nepotřebuji (hlavně že Aronovi by dal i celou svojí výplatu). Pak mi řekl, že jsem SOBECKÁ SVINĚ.Chápete to??Sobecká svině a máma tam jen tak dál seděla a jedla si to hnusný rizoto co Dylan uvařil, Aron se jen potichu smál a já koukala jako naprostý tele.V tu chvíli jsem měla takový vztek, že bych nejraději vzala ten talíř a hodila ho po něm. Uraženě jsem se zvedla od stolu a pořádně zabouchla dveře od pokoje. Vzala si ipod a hlasitost dala na maximum. Hudba je totiž můj lék. Pak jsem nějak vytáhla tenhle diář, co jsem dostlala od Amy (mojí nejlepší kamarádky) a začala psát. Asi bych sem měla napsat něco o sobě. Aspoň tak mi to řekla Amy, že se to do deníku píše, ale mě to přijde zbytečný, když ho stejně budu číst jen já. No pravidla by se měla dodržovat tak jdu na to.


ZÁKLADNÍ INFORMACE O MNĚ :
Jméno : Lily Caldelona
Věk : šestnáct let
Jaká jsem : Jsem vtipná teda aspoň to o mně všichni říkají. Miluji humor a zábavu. Pokud si něco myslím, řeknu to nahlas, i když někdy je to chyba. Jsem strašně ukecaná a když říkám strašně, tak tím myslím strašně. Ráda dělám ulítlí věci a ráda se ulítle oblíkám. Ráda jen tak přemýšlím nebo spíš sním. Jsem tvrdohlavá a dokážu si prosadit sví. Nejvíc jsem si jistá, že jsem heterosexuál.
Rodiče : Vlastního tátu jsem nikdy nepoznala a ani poznat nechci. Když se na mě vykašlal tak o to nestojím. Jinak mám tátu nevlastního, už zmiňovaného Dylena, kterému ovšem tati neříkám. A pak mojí milovanou maminku, která se poslední dobou tak změnila, že začíná bejt nemilovaná.
Sourozenci : Zhulenec Aron - odstašující příklad pro všechny rodiče.
Oblíbená barva : nechci dávat nějaké přednost. Ostatní by se mohli urazit…
Koníčky : a) Miluju tanec, je to moje vášeň, droga a závislost bez které bych nepřežila
b) Ráda čtu a píšu různé povídky. Dokonce jsem vyhrála jednu literární soutěž
c) Neobejdu se bez svého ipodu naplněného hudbou.
d) Když se nudím, můj pokoj se mění na podium a já na slavnou zpěvačku. Můj zpěv není nejhorší jak říká moje teta…:)
Oblíbený předmět : Vaření…Zdrávka není jen tak a vaření mi odjakživa šlo.

Úplně bych zapomněla na mojí úplně nejvíc kámošku. Jmenuje se Amy a chodí do vedlejší třídy. Hrozně jí miluju a bez ní bych si život nedokázala představit. Je totiž stejně střelená jako já takže jít s námi ven…Určitě byste se nenudili…:) Řekla bych že už by to pro dnešek stačilo. Navíc slyšim mámu, že na mě řve. Sem zvědavá co mi chce. Tak páááá

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dixi Dixi | 19. května 2009 v 21:47 | Reagovat

dělám si podobný deníček XD

2 kajnno kajnno | 27. března 2010 v 17:42 | Reagovat

taky trapný mno...

3 Kája Zája košková Kája Zája košková | E-mail | Web | 13. listopadu 2011 v 16:00 | Reagovat

Taky mám takové problémy.....Jinak moc hezký! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama