6.strana

12. května 2009 v 13:29 | May |  oheň a voda
(pokarčování)

O půl hodiny později se April naplněná novými informacemi o škole vrátila zpět na pokoj. Když otevřela dveře, nevěřila svým vlastním očím "Panebože!" řekla si a také měla proč. Raději se podívala na číslo pokoje, aby zjistila, jestli je to ten správný. Ke své smůle zjistila, že ano. Místo malé a prázdné místnosti se zde náhle objevilo několik skříní, dvě křesla a televize.


Strnule stála mezi dveřmi a pochvíli se před ní


objevila Emily " Promiň, že jsem ti to neřekla, ale


ty bys byla určitě proti."


" To si piš, že bych byla proti." vyjekla April, když

se brodila jejími věcmi.


" Na to si zvykneš." dodala Emily a poprosila


ji, aby jí pomohla přestěhovat skříně. O


několik minut později se pokoj rozdělil na tři


části: Aprilin pokoj, Emilyn pokoj a


společenskou místnost, v níž byla televize


a dvě křesla.


Děvčata si sedla do společenské místnosti a začaly si číst brožůrku školy, kterou April přinesla. Když v ní listovaly, narazily na stránku nepovinných předmětů. Obě dvě se rozhodly přihlásit na lekvaristiku, kterou vyučuje slečna Hanson, ale dál na to neměly čas, jelikož se nováčci měli sejít v hlavní hale, kde se koná jejich přivítání. Po téměř dvaceti minutách, kdy měla ředitelka velice dlouhý a nudný proslov, se ujala slova Darcy Moon zástupkyně ředitelky. Každý z žáků dostal rozvrh hodin a Darcy jim pak začala vysvětlovat, které předměty jsou povinné, a které ne.


April to naprosto nebavilo a hrála si s plamínkem ohně, ale to neměla dělat. Přísná učitelka Darcy si toho všimla a to nehodlala tolerovat a plamínek jí ve vzteku uhasila. A tím se April u ní zapsala na její černou listinu.


A nakonec to nejlepší, byl vyhlášen vánoční ples, který se bude konat. " No paráda." pomyslela si Emily a April se ještě jednou podívala na Darcy Moon, která jí věnovala vražedný pohled a ta si na ní jenom usmála. Poté se obě děvčata vrátila do svého pokoje.


Byl akorát čas na oběd a tak se vydaly do jídelny. Když tam dorazily, uviděly obrovskou místnost naplněnou několika jídelními stoly s židlemi. Vpravo od nich byly schody směrem nahoru, kde se podávalo jídlo.


" Mají tu docela velký výběr." říkala překvapeně Emily. April se nijak neostýchala a začala si nabírat na talíř těstoviny " Bezva. Moje oblíbené." dodala.


Emily se nechala inspirovat a také si vzala, ale ne těstoviny. Zato si nabrala ovocný salát. April to nemohla vydržet a musela jí říct " Ty jeden králíku.!" a začala se smát.

" Já alespoň jím zdravě." odvětila hrdě Emily.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ♥_♥ SaS[!]nKaa ♥_♥ ♥_♥ SaS[!]nKaa ♥_♥ | Web | 12. května 2009 v 13:36 | Reagovat

(◕‿◕)

2 Nika- SB Nika- SB | Web | 12. května 2009 v 14:36 | Reagovat

supa cast:D...na mojej stranke kukni nove video o Nickovi...je super...dakujem

3 Dixi Dixi | 12. května 2009 v 23:31 | Reagovat

tahle stránka je super + povedený obrázek :)

4 NiKa NiKa | 30. května 2009 v 22:42 | Reagovat

pěkný obrázek XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama