15.strana

25. května 2009 v 15:43 | May |  oheň a voda
(pokračování)

April jí to ani nenechala doříct, protože ze vzteku neovládnutím zapálila knížku, kterou prve četla Emily.

Em jí rychle uhasila a obratem se zeptala, proč je tak naštvaná. April se na ni podívala a řekla " Proč? Mohla ses alespoň zeptat." Emily se jí potom hluboce omluvila, a když jí chtěla přátelsky obejmout, musela hned sebou cuknout zpátky, protože když se April naštve, její tělesná teplota se zvýší a proto v téhle situaci od ní mít trochu odstup.

Potom zhasly světla a šly spát. Druhý den ráno, jako první byla vzhůru Emily. April chtěla využít volného víkendu a snažila se spát co nejdéle.
Emily se tiše vytratila a šla na místo, kde se s Robbym domluvili, že se sejdou. To místo byla kavárna Sweet heart (sladké srdce) nedaleko školy, vlastně jen přes ulici, nescházeli se tam proto, že by to Emily neměla ve škole ráda, ale tušila, že by jí April mohla sledovat, kdo ví, co jí vždycky přeletí přes nos.


Do kavárny přišla jak jinak než pozdě, má to ve zvyku, mimořádně se však opozdila jen o pět minut. Usedla vedle Robbyho a jen se pousmála, jako by čekala, jakou bude mít reakci. Robby se taky pousmála a jen pokývl hlavou na číšníka, že si chtějí objednat. Očividně mu nevadilo, že přišla pozdě.

" Já myslela, že to má být studijní schůzka. Nevidím tu žádné učebnice." řekl Robby, který si už několik minut Em prohlížel.
" Hlavně, že ty jich tu máš plno." odvětila nervózně a uculila se. Poté si chvilku povídali, o tom co koho baví, ovšem jen do chvíle než dovnitř přišla rozzuřená Kimberly. Zlostně se rozhlížela po kavárně, až nakonec našla, co hledala a namířila si to přímo ke stolu, kde seděla Em s Robbym.
"Uhni laskavě!" řekla Kimberly s opovržením v hlase na Emily a strknutím ji shodila ze židle. Jí se zaleskli oči smutkem a naštvaností vyběhla z kavárny. Ještě cestou jí Kimberliny kamarádky podrazily nohy a tak s oteklým kolenem utíkala zpět do školy.

"Ach jo." povzdechla si Em, která seděla v astronomické věži, kam je přístup zakázán a tak sem žáci nechodili. Hlavou jí běhala, jen Kim a její opovržlivý a vítězný výraz, když Em shodila ze židle. Seděla ve věži už dobrou půl hodinu, když uslyšela dupot na schodech.

S děšením se schovala za dveře a čekala, kdo to sem jde.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Riki Riki | 25. května 2009 v 20:56 | Reagovat

Máte to tu supeeer! XD
Všechno, co tu máte jsem si už přečetla, tak honem přidávejte další články! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama