11.strana

20. května 2009 v 18:07 | May |  oheň a voda
(stále kapitola: Začátek :)

" Ani nápad mladá dámo." odvětila posměšně Tessa a věnovala se dál ostatním žákům. " Nejspíš ji taky nemá moc ráda." pošeptla s chichotem April Emily a začala vyhlížet s kým má být na lektvarní práce. Ke své smůle zjistila, že bude s Chrisem, jen si povzdechla a vydala se za ním. Chris se na ní podíval a řekl "Ty jsi se mnou?"
" Jo to jsem, April Evansová." odpověděla mu a posadila se vedle něho. Emily je chvíli pozorovala a pak si uvědomila, že musí najít svého partnera.

Přes chumel, který v místnosti panoval, Emily
ho stále nemohla najít. Po nedlouhé době si všichni posedali a zůstali stát už jen dvě osoby. Na jedné straně místnosti stála Emily a na druhé Roby. Emily se málem podlomila kolena a tak se posadila do první volné lavice, kterou uviděla. Roby přešel místnost a posadil se k Emily. Usmál se na ni a zeptal se " Ty budeš asi Emily viď?" " Jo to jsem a ty jsi Roby." odvětila Em a také se pousmála, ale na delší povídání už neměli čas. Slečna Hansonová začala vysvětlovat, jak budou probíhat lektvaristické práce a poté už zazvonilo.


" Teda tak jste k sobě přece jen našli cestu." začala April provokovat svou nejlepší kamarádku.
" No vy jste si asi souzeni s tím Chrisem." odpálkovala ji Emily.
April se najednou zastavila a zaskočeně se zeptala " Jak to myslíš?!" ale Em už jí neodpověděla a vydali se na svou kolej, protože teď měli do dalšího předmětu asi hodinu a půl času, tak se rozhodli, že zhodnotí své zážitky za uplynulý den. Po hodině, jak už to u holek chodí, povídání a pomlouvání se začali chystat na další hodinu, která měla být zábavná a tou je Dějeprava, no naštěstí je potom už čeká jen Angličtina a povinně volitelný jazyk, Emily si vybrala francouzštinu a April se stále rozhodovala Emily zjistila, že na francouzštinu mají skutečného Francouze a tak se už moc těšila na hodinu s ním. Po vyčerpávajícím dni se obě dvě vrátily na pokoj a přemýšleli, co teď podniknou, když v tom je přerušilo klepání na dveře.

" Ahojte holky můžu na chvíli k vám?" řekla Anna překvapeně stojící April. Em hned zareagovala a pozvala Annu dovnitř. Anna začala obdivovat, jak to mají na pokoji pěkně zařízené a Em přímo dmula pýchou a ukázala jí jak to tu je. Po několika minutách, kdy Emily ukazovala pokoj, si děvčata přisunula křesla k posteli, aby si mohli všichni sednout. Anna, jako upovídaná holka začala hned vyprávět, jak se rozhodla jít na tuto školu a jak jí ta škola moc baví a tak.

Pak pobídla Em a April, aby také řekli, jak se k tomu dostali ony. První začala Emily. " Já vlastně mám rozhodnuto už od narození, že půjdu na tuto školu. Víš, já pocházím z bohaté francouzské rodiny no a tam je to tak zvykem." řekla a ještě povídala dál a dopodrobna vyprávěla o sobě.
Když skončila, otočila se Anna na April a ta jen řekla " Moje minulost je složitá. Nechci se teď o ní bavit." ukončila to rázně April. Em tak raději navázala na jiné téma " Kdo nebo co se vám na škole líbí? zeptala se Em na otázku, na kterou čekala celou dobu. To rozpoutalo debatu o tom kdo se komu líbí.

" Tak co jak se má tvůj vyvolený" pošťuchovala Em svou nejlepší kamarádku.
" Jo přesně jak se má Chris." přidala se Anna, která je všímavá osoba a tak se o tom také dozvěděla.

April se na ně jenom překvapivě podívala a obratem řekla: " Kolikrát ti mám říkat, že to je vždycky hloupá náhoda, že se někde spolu střetnem! Já zato nemůžu, mám na něj holt smůlu. Takže toho nechte, já jsem si taky všimla, jak nějaký kluk pokukuje po Anně." přehodila pozornost, ta však s klidem odpověděla:

"To je Malvin školní trouba." a dál se už tomuto tématu nevěnovali.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama