10.strana

19. května 2009 v 14:34 | May |  oheň a voda
" Už ti je líp?" zeptala se jí April. Emily se na ní podívala a řekla ne moc přesvědčivě " Ano, je mi dobře."
April to raději dál nerozebírala a hodina začala. Přišla Darcy Moon a pozdravila studenty. Dnešní látka byla, jak poznat něčí strach, což se velice hodí. Darcy si chtěla vybrat jednoho nedobrovolníka, a když se tak
rozhlížela, padla jí do oka April.
" Slečno Evansová, mohla byste jít sem dopředu." April to ani nepřekvapilo, že si vybrala právě ji. Stoupla si k ní a čekala, co se bude dít.

Darcy přistoupila k April a dala dlaň k její hlavě a u toho začala vysvětlovat princip. Potom dala ruku v pěst a po chvilce ji otevřela. Z ní vyletěly kapičky vody a před April se začalo něco objevovat. Všichni netrpělivě čekali, co to bude. Kapky zmizely a najednou tam stála postava, která vypadala jako April, ale měla ohnivé vlasy a oči.

Všichni v učebně se začali divit, tomu co viděli a byli zvědavý, kdo by to mohl být. April a Emily moc dobře věděly, o koho šlo. Proto se ani jedna netvářila nijak vesele. April byla tak vyděšená, že s sebou cukla a postava náhle zmizela. Všechny osoby v místnosti začali vyzvídat, co byla zač. Avšak April si jich nevšímala a zamířila ke svému místu vedle Emily. Naštěstí do konce hodiny už zbývalo jenom pár minut a tak v klidu počkala a hned po zazvonění se tiše vypařila. Emily se vydala za ní a společně zamířily do areálu školy k fontáně. Tam si povídaly, ale pak jim nezbyl čas a musely se vydat na nepovinnou hodinu lekvaristiky.

Když tam dorazily, spařily učebnu, která byla o hodně menší než, ve které byly před tím. Tessa Hanson, učitelka toho to předmětu, seděla u svého malého stolu a něco si tam psala. April a Emily šly za ní a chtěly se sem přihlásit. Ta je s velkou radostí přivítala. Usadila je do jednoho z malých stolů. Emily ze svého místa sledovala další přicházející studenty, kteří měli o tento předmět zájem. Emily se rozzářila tvář, jelikož uviděla vcházejícího studenta Robyho s Chrisem. Pochvíli, se však její tvář poněkud zmrazila, protože spatřila naparující se Kimberly, která se také zapisovala do NPL - nepovinný předmět lektvaristiky.

Během hodiny kdy si spíše čmárali obrázky, jelikož si pouze říkali správné zacházení s různými bylinami a lektvary, se Emily otočila za Annou a navázala na své oblíbené téma (koho tady na škole zná). "Asi mluvíš o Kimberly, ta je tady prostě královna, každý ji poslouchá." pověděla Anna, zatímco poslouchala, koho Emily popisuje " Hmm, aha a ona chodí s Robym." zeptala se poněkud sklesle Emily "Víš, že ani nevím, ano baví se spolu a Kimberly s Robym asi chodí…, ale on s ní ne." dopověděla svou odpověď Anna dívajíc se na smutnou Em.

" No a nyní si každý vybere svou partnerku" řekla Tessa Hanson, která po dvaceti minutách vyhlásila lektvarní práce, no a jelikož má být holka s klukem, tak kluci začali vybírat lístečky se jmény děvčat.
"Kimberly Swaggerová!" zavýskal jeden kluk sedící v zadní lavici, vypadal jako by mu měly vypadnout zuby a oči měl hrozně velké, ale to dělali ty brýle. Jakmile to vyslovil všichni kluci si povzdechli, to oni chtěli být na jeho místě tedy jen Roby a Chris si oddychli, ale potichu, aby to Kimberly nezpozorovala. Patrně byly rádi, že nemusí být s ní.
To Kimberly se jen při otočení zašklebila a začala se u Tessy vymlouvat, že prý by chtěla být s někým jiným.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 (-:ROMIŠEK:-) (-:ROMIŠEK:-) | Web | 19. května 2009 v 18:50 | Reagovat

Ahojik nevyměníš ikonku a nespřátelíš písni pls na blog papa:-)

2 Dixi Dixi | 19. května 2009 v 20:24 | Reagovat

dobrá část.. XD

3 Anče Anče | Web | 19. května 2009 v 20:44 | Reagovat

Moc děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama